2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من حسرت زندگی دوستم رو میخوام من رفتم دانشگاه ۴سال پول بی زبون ریختم تو چاه اون رفت ارایشگری الان من ...

هیچکس درس نمیخونه که اطلاعاتش و علمش بره بالا، همه درس میخونن که شغل خوب پیداکنن شوهرخوب پولدار بشن که دوستت خیلی خوب راهشو پیداکرد

هیچکس درس نمیخونه که اطلاعاتش و علمش بره بالا، همه درس میخونن که شغل خوب پیداکنن شوهرخوب پولدار بشن ...

همه اینطور نیستند.😐

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2738

حسرت زندگی دکتری که براش کار میکنم ، تو دوسال دوتا مطب ۳ میلیاردی خرید الانم خونه ۲ میلیاردی خریده ، نصف همه داراییشو زده به نام خانمش ، انقدرم عاشق و متعهد به همسرشه که خدا میدونه ، تا خانمش بگه دلم گرفته یه هفته میرن مسافرت اروپا، خانمش همش زنگ میزنه بهش که پاشو بیا خونه دیگه دلم تنگ میشه برات ! 

متاهل هستم

حسرت اونایی که ماه اول اقدام نی نن دار میشن.حسرت اونایی که شوهر سررررربزیییییر خیلی سربزیر دارن 

خدایااااا شکرت واسه داده ها و نداده هات.....خدایا عزیزانمو در پناه خودت حفظ کن خودت یار و یاورشون باش.یا الله
هیچکس درس نمیخونه که اطلاعاتش و علمش بره بالا، همه درس میخونن که شغل خوب پیداکنن شوهرخوب پولدار بشن ...

عزيزم من دمتري رو فقط بخاطر علمش خوندم وقتي هم شروع كردم شوهر و مار خوب داشتم

2706