2733
2734
عنوان

صندلی ماشین بیبی لند

5303 بازدید | 10 پست

کسی خریده؟چطوره؟ 

من میخوام یه کار ایرانی بگیرم بین زویه و راهبر و دلیجان داشتم بررسی میکردم دیدم بیبی لند محصول جدید داده بازار

ظاهرش ک معقول و شیک به نظر میرسه... گارد محافظ جلو رو نداره فقط

البته بعضیا میگن بچه به این گارد حس خوبی نداره حالا از نظر امنیت و اینا نمیدونم تا چه حد تاثیر داره

من ریخته ام در رگ تو شیره جان👼هی چرخ بزن در منو دل را بتکان😍این همنفسی چه حس و حالی دارد😉در پیکر من دو قلب دارد ضربان 💖

من الیت دارم...گارد بنظرم لازمه...پسرم بهش میگه کمربند ..

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم میشه بگی بلاخره کدوم مدل خریدی؟؟

منم یه کار قیمت مناسب با کیفیت خوب میخوام، البته بین مارک‌زویه که ۶۸۰ ت با بی بی لند که ۵۵۰موندم کدوم بگیرم

در مورد دلیجان همه میگن چون حالت خوابیدش کمه گردن بچه درد میگیره، ولی راجبه این دوتا چیزی نشنیدم

میشه منو راهنمایی کنی، که کدومو خریدی؟

2731
سلام عزیزم میشه بگی بلاخره کدوم مدل خریدی؟؟ منم یه کار قیمت مناسب با کیفیت خوب میخوام، البته بین ما ...

من بیبی لند خریدم اخر فروشنده از این تعریف میکرد والا راستش هنوز پسرم یه ماهشه و استفاده نکردم تا اطلاعات دقیقتری بهتر بدم

من ریخته ام در رگ تو شیره جان👼هی چرخ بزن در منو دل را بتکان😍این همنفسی چه حس و حالی دارد😉در پیکر من دو قلب دارد ضربان 💖
من بیبی لند خریدم اخر فروشنده از این تعریف میکرد والا راستش هنوز پسرم یه ماهشه و استفاده نکردم تا اط ...

عزیزم میگن بی بی لند ایرانی درسته؟؟

من ماشینم ۲۰۶ اگر ایزوفیکس نداشته باشه

خطرناک نیست؟

شما چند خریدی بی بی لندرو؟

عزیزم میگن بی بی لند ایرانی درسته؟؟ من ماشینم ۲۰۶ اگر ایزوفیکس نداشته باشه خطرناک نیست؟ شما چند خ ...

من موقع سیسمونی خریدن حدود 4 ماه پیش خریدم 450 ماشین ما ایزوفیکسم داشت اما کارای ایزوفیکس دار 2 به بالا بودن من نمیخواستم اونقدر هزینه کنم 

عزیزم میگن بی بی لند ایرانی درسته؟؟ من ماشینم ۲۰۶ اگر ایزوفیکس نداشته باشه خطرناک نیست؟ شما چند خ ...

اره ایرانیه اما کارش با کیفیت تر از دلیجان بود من از نزدیک دیدم بدنشون اصلا قابل قیاس نبود

2738
اره ایرانیه اما کارش با کیفیت تر از دلیجان بود من از نزدیک دیدم بدنشون اصلا قابل قیاس نبود

سلام شما بیبی لند خریدین بالاخره؟چطور بود؟منم بین همین مارکا که گفتین موندم.بچمم 4 ماهشه کدوم مناسبه به نظر شما

عزیزم بیبی لند هم خوبه با چیکو و مارک ایرانی دلیجان

حالا من یه مطلب دیدم که بهترین صندلی های ماشین کودک و معرفی کرده. لینکشو میذارم دوست داشتید ببینید شاید کمکتون کنه      

آدرسش اینه: https://bigsearch.ir/bcs

🌟❤ خوش تر از دوران عشق ایام نیست ❤🌟