2733
2734
استارتر از شیر به بچه ات دادی چجور بود من الان هر چه میگردم شیر نان قدیمی پیدا نمیکنم همش همین مدلی ...

فرقی نداشت بنظرم 

البته پسرم دیگه بزرگ شده حساسیت های نوزادی مثل آلرژی یا دل درد اینا نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پسر ۵ ماهه منم همین مشکل رو پیدا کرده شیرخشک رو عوض کردید مشکل حل شد؟

من هم از اول نان ۱ دادم .ماه قبل داروخانه به من اپتی پرو داد و گفت جدیدش هست .به اسهال افتاد ولی من نمیفهمیدم از چیه .تا اینکه از روز پیش دوباره نان ۱ دادم یه ذره میخوره و بعدش به دلدرد میوفته . نمیدونم چکار کنم 

پسر ۵ ماهه منم همین مشکل رو پیدا کرده شیرخشک رو عوض کردید مشکل حل شد؟ من هم از اول نان ۱ دادم .ماه ...

سلام.نه بچه من هنوز دل درد رو داره دارم از غصه میمیرم بچم با این شیر خشک مذخرف سیستم بدنش به هم ریخت هردارویی میدم فایده نداره.😭😭😭😭دیگه اصلن شیر هم نمیخوره

من که مطمئنم از شیرخشک هست .قصد داشتم شیرخشک رو عوض کنم ولی شیرخشک دیگه ای رو نمیخوره

با دکتر مشورت کن قطره پدی لاکت به نظر من خیلی خوبه . من بعد از ده روز نتیجه اش رو دیدم 

.

2738

سلام دوستان 

من چهارشنبه میخواستم برم خونه مامانم قوطی شیرخشک پسرم جا گذاشته بودم خونه خودم برام مهم هم نبود سر خیابون مادرم رفتم داروخانه و یه قوطی از شیرخشک نان اپتی پرو خریدم گفت این همون نان قبلی قوطی جدیدش این شده فقط یه وعده به پسرم دادم تا همین الان درگیرم شب پسرم با گریه خیلی خیلی شدید بیدار شد انقد اشک می ریخت و به خودش می پیچید که من تو این یکسال تا به حال همچین چیزی ازش ندیده بودم بعد از اینکه شکمش کار کرد رنگش سبز تیره بود من خیلی تعجب کردم پنجشنبه و جمعه هم که نان معمولی از قوطی که تو خونه داشتم بهش دادم بازم شکمش کارمی کنه رنگش سبز و اسهالی شده دوستان اصلا به بچه ها تون ندید من از اول به این شیرخشک شک داشتم امروز صبح هم رفتم داروخانه که نان 3 معمولی بخرم بازم می خواست همین قوطی نان اپتی پرو رو بده که گفت قوطی جدید نان این شده نگرفتم الان امدم اینترنت سرچ کنم فرق شیرخشک نان 3 با نان اپتی پرو چی که رسیدم به این تاپیک 

خواستم به همه بگم واقعا اینا با هم فرق دارن و نخرید به بچه ها ممکن مث بچه من نسازه بعد خیلی دردسر می شه براتون

عزیز کم  ممنونم زودتر با پاهای کوچیکت امدي به زندگی مون 
2706