2410
2553

هیچی جدیدشه

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
اااا پس همین معمولیاست اسمشو گذاشتن اپتی پرو

اره همونه😂😂

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
اااا پس همین معمولیاست اسمشو گذاشتن اپتی پرو

سلام دوست عزیزم.تقریبن سه هفته ایی میشه من از داروخونه نان اوپتی پرو گرفتم برا پسرم یه کارتون گرفتم چون گفتن این همون نان معمولیاس.منم با خیال راحت بهش دادم از همون موقع بچم دل درد شده به محض اینکه شیر میدم گریه میکنه شیرشو نمیخوره دائمم گریه میکنه سه ماه و نیمشه مدفوعشم اسهالی شده چقد بردمش دکتر هنوز خوب نشده تا اینکه دیروز بفکر افتادم شاید از همین شیر خشکه باشه دوباره شوهرمو فرسادم نان معمولیا از مغازه گرفت حالا دارم میدم بهش ببینم بهتر نمیشه.

چقد آزمایش خون و ادرار ازش گرفتم بردمش پیش بهترین متخصص اطفال نمیدونم بچم چش شده کلن از این رو به اون رو شده از گریه هاش کلافه شدم.تا جایی که مجبور میشدم بهش استامین افن بدم چون واقعن نمیدونستم چشه و کجاش درده.قراره ازش آزمایش مدفوع بگیرم گفتم حالا اول همین نان قبلی میدم شاید خوب شد دیگه آزمایش میگیرم ازش چون دکتر گفت احتمال داره به پروتیین گاوی حساسیت داشته باشه شیر ببلاک کامفورت داد بهش ولی من ندادم هنوز.تازه از وقتی همین شیر اوپتی پرو میدم پسرم بالا میاره خیلی قبلن پسرم اصلن بالا نمیاورد.

چقد آزمایش خون و ادرار ازش گرفتم بردمش پیش بهترین متخصص اطفال نمیدونم بچم چش شده کلن از این رو به او ...

عزیزم سن پسر شما خیلی کمه

احتمالا دچار کولیک و رفلاکس شده که تو این سن خیلی شایعه 

بنظر منم شیرش رو عوض کن یا همون ببلاک کامفورت بده یا سیمیلاک توتال کامفورت

و شیشه شیرش رو هم مخصوص بگیر 

قطره پدی لاکت و کولیک از هم ضرر نداره بده دردش اروم بشه و اسهالش خوب بشه 

نگران نباش ان شاءالله زودتر برطرف میشه

عزیزم سن پسر شما خیلی کمه احتمالا دچار کولیک و رفلاکس شده که تو این سن خیلی شایعه  بنظر منم ش ...

ولی پسر من کولیکش خوب شده بود خیلی آروم بود هیچ مشکلی نداشت از همون موقع تولدش بهش نان دادم کمکی چون دوقلو ان.یه خورده شک دارم به این نان جدیده

ولی پسر من کولیکش خوب شده بود خیلی آروم بود هیچ مشکلی نداشت از همون موقع تولدش بهش نان دادم کمکی چون ...

نساخته بهش عزیزم

واقعا شیر خشک خوب و بد نداریم به یه بچه ای میسازه به یه بچه ای نه

2706