2410
2553
عنوان

چقدر موافقین با این جمله ؟ 😊

| مشاهده متن کامل بحث + 252 بازدید | 25 پست

به نظرم این جمله برای ادمایی گفته شده که اعتماد به نفس ندارن 

و افسرده هستن  اصلا خودشونو دوست ندارن 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کسانی که موافق هستن توضیح بدن چرا موافق هستن 😊

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹خیلی وقت بود با این کاربری نمی اومدم سایت چون بلد نبودم میترسیدم نه بگم 😒😒 چون خیلی از دوستان لطف داشتن و توی تاپیک های مختلف دعا و چله تگم میکردن و نمی‌تونستم بگم نمیتونم بخونم چله روی چله صلوات و سوره و دعا روی هم تلنبار شده بود و کلی سختی و عذاب وجدان می‌کشیدم تا نصفه شب می‌نشینم و چله و دعا می‌خوندم نمی‌گم بد بود اما برام سخت بود یهو گذاشتم و رفتم با کاربری دیگه اومدم الان با روحیه بهتر با اعتماد به نفس بیشتر اومدم لااقل یاد گرفتم وقتی نمیتونم کاری رو انجام بدم محترمانه بگم نه 🌹🌹♥️♥️♥️
به نظرم این جمله برای ادمایی گفته شده که اعتماد به نفس ندارن  و افسرده هستن  اصلا خودشونو ...

تو اگه عشقت ازت تعریف کنه و‌ تحسینت کنه بیشتر خودتو دوس نداری و‌کیف نمی کنی؟ 

قطعا لذت بخشه و خودتو بیشتر دوس داری 

این یه مساله انکار ناپذیره 

خودت را با دیروز خودت مقایسه کن ؛ نه با امروز دیگران.
2720
کسانی که موافق هستن توضیح بدن چرا موافق هستن 😊

اگه‌تو همین موقعیت که نویسنده گفته قرار بگیری درک می کنی جمله رو عزیزم 

اگه‌تو همین موقعیت که نویسنده گفته قرار بگیری درک می کنی جمله رو عزیزم 

راستش اول نگرفتم چی میگه بعد از خوندن پست قلبیتون منم موافقم

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹خیلی وقت بود با این کاربری نمی اومدم سایت چون بلد نبودم میترسیدم نه بگم 😒😒 چون خیلی از دوستان لطف داشتن و توی تاپیک های مختلف دعا و چله تگم میکردن و نمی‌تونستم بگم نمیتونم بخونم چله روی چله صلوات و سوره و دعا روی هم تلنبار شده بود و کلی سختی و عذاب وجدان می‌کشیدم تا نصفه شب می‌نشینم و چله و دعا می‌خوندم نمی‌گم بد بود اما برام سخت بود یهو گذاشتم و رفتم با کاربری دیگه اومدم الان با روحیه بهتر با اعتماد به نفس بیشتر اومدم لااقل یاد گرفتم وقتی نمیتونم کاری رو انجام بدم محترمانه بگم نه 🌹🌹♥️♥️♥️

این جمله درسته 

ولی کلن به این نتیجه رسیدم افکار دیگران در مورد خودم زیاد برام مهم نباشه 

این که کی چقدر دوستم داره 

کی از من خوشش نمیاد 

به قول حضرت امام دل همه آدم هارو گنجشک بخوره سیر نمیشه

خیلی جمله عمیقیه

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 
2714
تو اگه عشقت ازت تعریف کنه و‌ تحسینت کنه بیشتر خودتو دوس نداری و‌کیف نمی کنی؟  قطعا لذت بخشه و ...

قطعا اینطوره

بیشتر علاقه پیدا کردن به خودم با اینکه تازه شروع به علاقه پیدا کردن به خودم بکنم فرقش زمین تا آسمونه 

و نویسنده این چیزی که شما میگی رو نگفته 

شاید هم من خودشیفته ام💁💁😄😄😄

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
قطعا اینطوره بیشتر علاقه پیدا کردن به خودم با اینکه تازه شروع به علاقه پیدا کردن به خودم بکنم فرقش ...

چند بار دیگه جمله رو بخون و نوع نگاهتو عوض کنی به همین نتیجه میرسی 😉