2737
2734
عنوان

چراپریودم اینجوریه

148 بازدید | 16 پست
سلام من ازجمعه لکه بینی دارم منتظرپریودم ولی نمیادامروزم یکم خونریزی داشتم قطع شدتمام علائم بارداری روداشتم ولی دوروزپیش بی بی زدم منفی شدنمیدونم چیکارکنم 

یا رحمت سرده یا تنبلی داری منم همینم چیزای گرم بخور 

پونه دم کن بخور یا چای کوهی 

خدا جونم میشه به من فرزند سالم و صالح بدی فقط ی بار تجربه کردم ولی نموند برام خدایا شکرت میدونم که بخشنده ای و رحیم 

واییی منم مثل شمام 45 روزه پریود نشدم 2بار هم بی بی زدم منفی شد جمعه زعفرون خوردم و پیاده روی داشتم الآن لکه بینی دارم ولی پری نمیاد

خدایاا... من دلم قرصه، کسی غیر از تو با من نیست، خیالت از زمین راحت حتی روز روشن نیست، کسی اینجا نمیبینه که دنیا زیر چشماته، یه عمره یادمون رفته زمین دار مکافاته، فراموشم شده گاهی که این پایین چه ها کردم، که روزی باید از اینجا به پیش تو برگردم، وقت برگشتن یکم با من مدارا کن، شنیدم گرمه آغوشت اگه میشه منم جا کن...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

قرص نخوردی؟
من این ماه قرص خوردم 4 روز لک بینی داشتم خیلی خیلی کم . ببخشید در حد دو سه قطره. روز 5 پریود شدم. اصلا بی بی هم نگذاشتم اون روزا

البته از سردی رحم هم میشه . یک خانم سن بالا بهم گفت رحمت سرده هرروز خرما بخور

خدایا ازت معجزه میخوام.من به دستان خدا خیره شدم؛ خدا معجزه کرد.                                                     خدایا بازم ازت معجزه میخوام، من به دستان خدا خیره شدم؛ خدا معجزه....... 🙏
قرص نخوردی؟ من این ماه قرص خوردم 4 روز لک بینی داشتم خیلی خیلی کم . ببخشید در حد دو سه قطره. روز 5 پ ...

من که هر روز چیزای گرم میخورم زیره، رازیانه، زنجبیل و دارچین ولی اصلا تاثیری نداره تنبلی دارم

خدایاا... من دلم قرصه، کسی غیر از تو با من نیست، خیالت از زمین راحت حتی روز روشن نیست، کسی اینجا نمیبینه که دنیا زیر چشماته، یه عمره یادمون رفته زمین دار مکافاته، فراموشم شده گاهی که این پایین چه ها کردم، که روزی باید از اینجا به پیش تو برگردم، وقت برگشتن یکم با من مدارا کن، شنیدم گرمه آغوشت اگه میشه منم جا کن...
2738
من که هر روز چیزای گرم میخورم زیره، رازیانه، زنجبیل و دارچین ولی اصلا تاثیری نداره تنبلی دارم

منم اینا رو میخورم . اما دکتر هم رفتم بهم نگفت رحمت سرده اما گفت کیسه آب گرم بزار رو رحم و تخمدانت ( گرم کردن موضعی) . نمیدونم دیگه رو چه حسابی گفت. 

خدایا ازت معجزه میخوام.من به دستان خدا خیره شدم؛ خدا معجزه کرد.                                                     خدایا بازم ازت معجزه میخوام، من به دستان خدا خیره شدم؛ خدا معجزه....... 🙏

علایم دیگه تنبلی چی هست؟؟؟

من فک نمیکنم ازسردی رحم باشه منم چیزای گرم زیادمیخورم من فک میکنم باردارمیشم ولی سقط میشه

بچه هایعنی ممکن نیست باردارباشم تواقدامم،دوتاسقط داشتم

میدونی بارداریای الان از اولش دردسر و لک بینی هست پس تا پری کامل نیومده احتمالش هست.

علایم دیگه تنبلی چی هست؟؟؟

موی زائد، توی سونو رحم کیست های ریز داره که بالغ نمیشن، پری درست نمیاد من معمولا لکه بینی دارم خونریزی درست حسابی ندارم، اگه قرص بخورم خونریزی طبیعی دارم

میدونی بارداریای الان از اولش دردسر و لک بینی هست پس تا پری کامل نیومده احتمالش هست.

اره بخدا الآن بارداری دردسر شده، ولی من هرباری که هقب انداختم و بی بی منفی شده باردارم نبودم

2706