2733
2739
عنوان

بی بی چک منو نگاه کنید

901 بازدید | 67 پست

خانوما من موعد پریودمه ۱۹ روز هست که امپولhcgزدم .پری نیومده بی بی هم بعد ازده دقیقه یه حاله خیلی کمرنگ انداخته عکسش میزارم ب نظرتون مثبته یا منفی؟؟؟اخی خیلی کمرنگ بود اولشم خط نیومد ده دقیقه یکم پر رنگ شد مارک بی بی چک هم مدیکور بود

منتظرم👶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چیزی که نمیبینم ولی دعا میکنم تو حامله باشی و من نه یه هفتس عقب انداختم سه تا بچه دارم دارم از ترس میمیرم بی بی میزنم منفیه ولی پری هم نمیاد

وزن اولیه ۷۱/۵وزن الان 61 الهی شکر به وزن دلخواهم رسیدم در طول یکسال با ورزش(بدنسازی) و کالری شماری

والا برای منم دیروز این شکلی بود وقتی بی بی چکو تکون میدادم ی خطی معلوم میشد اون پایین،22موعدمه،این ماه دو روز درد و تکرر ادرار و درد کشاله ران راست داشتم بعد همه علائما رفت فقط درد ران مونده منم نمیدونم باردارم یانه انشاالله که برای شما درست باشه ولی خوندم امپول تا چهارده روز مثبت کاذب نشون میده،خیر باشه باردار بودی برای منم دعا کن عزیزم😘

2738

عزیزم مدیکور شدیدا خطا داره ۳ ماه پیش قبل بارداریم اینقدر تو ی ماه مثب شد ک قانع شدم ک حتما باردارم عالم و ادمو پر کردم، موعد پریودم ک شد، پریود شدم، انگار اب یخ ریختن رو سرم

از خدا میخوام حال دل همتون همیشه خوبه خوب باشه😊😊❤❤😊😊❤❤😊😊

عزیزم مبارکت باشه معمولا امپول آزاد سازیو ک بزنی 14 تا 16 روز ک بگذره پری میشی اگه نشدی پ خدا بهت تو دلی داده همین الان برو آز بده خیالت راحت باشه

خدایا شکرت میشه واسه سالم بغل گرفتن تو دلیم صلوات بفرستین  
عزیزم مدیکور شدیدا خطا داره ۳ ماه پیش قبل بارداریم اینقدر تو ی ماه مثب شد ک قانع شدم ک حتما باردارم ...

خداروشکر ک الان مامان شدی ب تو دلیت بگو واسه منم دعا کنه چن روز دیگه موعد پری انشالله منم مامان باشم 

خدایا شکرت میشه واسه سالم بغل گرفتن تو دلیم صلوات بفرستین  
عزیزم مبارکت باشه معمولا امپول آزاد سازیو ک بزنی 14 تا 16 روز ک بگذره پری میشی اگه نشدی پ خدا بهت تو ...

میگم شاید بخاطر استرس عقب انداختم .ازمایش میترسم ضدحال بخورم . فعلا صبر میکنم یا به دکترم اطلاع میدم

منتظرم👶
2706