2410
2553
عنوان

کیا بچه هاشون مخصوصا پسراشون از هیچی نمی ترسن

| مشاهده متن کامل بحث + 757 بازدید | 97 پست

خوبه ک

حداقل برای پسر خوبه

ن مث داداش من از همممه چی میترسه یه خط از مشقشو کم بنویسه استرس میگیره حالت تهوع بعد نمیره مدرسه😐 هر چی میگیم ولش کن ب درک ننوشتی گوش نمیده😒

حالا الان اول دبیرستان رفته یکککم بهتر شده😐

تیکر به وقت سزارین😁😊زاییدم😃حالا تیکر به وقت یکسالگی دخترم❤
بهش هیچ وقت سخت نگرفتی نه؟ فکر کنم یه خورده اینجوری هم خوب باشه البته دقیق نمیدونم ولی پسر من نسخه ...

چرا اتفاقا خیلی سخت میگیرم 

کلا بی خیاله 

مثلا پیانو بلده عمرا  مهمون بیاد خونمون یه آهنگ حتی براش بزنه 

اصلا براش مهم نیست

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سوم

دبستان؟ فکر کنم حتما باید با مشاور صحبت کنی

مستقل و شجاع بودنش خیلی خوبه ، اینکه مسوولیت کارهاشو قبول کنه و پشت شما قایم نمیشه هم عالیه ولی گویا عواقب بعضی مسایل رو متوجه نیست مساله بیرون رفتن نیمه شب رو جدی بگیر بعدا در نوجوانی نمیتونی از پسش بربیای

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2456

چندسالش؟ همیشه اینجور بوده؟یا جدیدا اینجور شده؟بعدشم نترس بودن اشکال نداره..ولی اینکه مسئولیت پذیر نیست بده..یا اینکه بدون فکر کاری و انجام میده و به عواقب کارش فکر نمیکنه..بیشتر انگار سربه هواست

مامان یه گل پسرم👨پسر تابستانی   تو عطر کدام خوشبوترین گل جهانی؟که هرکجا مینویسمت شکوفه میدهی  
یکی از علایم بیش فعالی نترس بودن آخه حداقل باید ترس طبیعی رو داشته باشه 

اره این و می دونم واسه همین بردمش روان شناس اون گفت تمرکزش بالاست 

از طرفی معلمش میگه نه بچه بیش فعال فرق داره

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
چه خوب 🤗🤗🤗

اینکه از هیچی نترسه و دست به هرکاری بزنه خوبه؟اینکه دروغ بگه به معلم درصورتی که میدونسته مشق داره و نترسیده خوبه؟

خوب نیست عزیزم.تاحدی پسرباید نترس و شجاع باشه ولی زیادیش مخرب میشه و خطرناک چون ترسی نداره و هرکاری رو دوست داره تجربه کنه

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍
یعنی پسر من که کاملا برعکس پسر استارتره بعدا به مشکل میخوره؟ چه باید کرد؟

بله اینجوری ترسو وتو سری خور بار میاد.پسر خالم١١ سالشه از مگس میترسه😐باید ببریش مشاوره

خانم علی آقا هستم....                                         تمام دنیارا گشته ام...کنار تو اما...دنیای دیگریست...
2714
یعنی پسر من که کاملا برعکس پسر استارتره بعدا به مشکل میخوره؟ چه باید کرد؟

اعتماد به نفسشو بالا ببر اشتباه کرد دعواش نکن بذار اشتباه کنه بعدش بگو حالا که اینجوری به نظرت چطور باید درستش کرد و به کمک هم حلش کنید روی خودتون کار کنید هز چیزی رو میخوایی پسزتون انجام یده خودتون و پدرش انجام بدید تا اونم یاد بگیره بهش زیاد سخت نگیرید

دبستان؟ فکر کنم حتما باید با مشاور صحبت کنی مستقل و شجاع بودنش خیلی خوبه ، اینکه مسوولیت کارهاشو قب ...

اره همین خیلی اذیتم می کنه 

حتی سگ دنبالش کرده بود کنار دریا بازم نمی ترسه دوباره میره  مطمئنم

اینکه از هیچی نترسه و دست به هرکاری بزنه خوبه؟اینکه دروغ بگه به معلم درصورتی که میدونسته مشق داره و ...

نه دروغ نگفته واقعا فکر کرده مشق نداره 

اون ساعتی که معلم تکلیف و گفته این تو نماز خونه بوده دیر رسیدع

دوستان حالا من نگران پسرم شدم😪😪خیلی ترسو خییییلی، چه کنم؟ مثلا یه کاری بکنه یه کار اشتباه باباش یکم بلند باهاش حرف بزنه و توضیح بخواد اصلا نمیتونه گریش میگیره سخت میتونه حرف بزنه، همسرم هم صداش رو بلند میکنه که بیا اینجا وایسا برام توضیح بده اونم طفلک با ترس یه چشمش اشک  آروم و یواش حرفش رو میزنه

اره همین خیلی اذیتم می کنه  حتی یک دنبالش کرده بود کنار دریا بازم نمی ترسه دوباره میره  م ...

شوخی نگیر عزیزم نمیخوام بترسونمت اما در این سن احتمال سو استفاده از بچه برای افراد مریض هست ، بزرگتر هم شد خدای نکرده با همین نترسی میره دنبال بزه کاری و مواد فقط کافیه یه رفیق بد به طورش بخوره که نود و نه درصد اوقات تو دبیرستان از این رفقا به طور همه میخوره

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
مشکلی نداره منم بچه گیام همینطور بودم الانم راحت حرفمو میزنم راحت نه میگم.کلا راحتم😂

واقعا انقدر شجاع بودی بعدها تو آینده برات مشکلی پیش نیومد

2706