2410
2553

پسر من خیلی دیگه از هیچی نمی ترسه 

همیشه نگرانشم  

مثلا رفته بودیم شمال یهو بدون اینکه به ما بگه از ویلا رفته بود بیرون کنار دریا اونم شب 

بعد در ویلا بسته شده بود یهو صدای یک و می شنوه  از در ویلا بالا میره و می پره تو حیاط 

اصلا انگار نه انگار

یه بار هم تو مدرسه فوتبال باری می کردن سرش خورده بو به هم کلاسیش  حال هم کلاسیش خراب شده بود 

فرداش می خواستم باهاش بیام مدرسه ببینم چه طوریه حال دوستش  می گفت تو چرا میای خودم می پرسم 

اصلا ذره ای نمی ترسه کسی دعواش  کنه 

همیشه باید استرس داشته باشم به خاطر نترس بودنش  

دیروز مشق یادش رفته بود بنویسه 

اصلا به من گفت مشق نداریم بعد

رفته با لب خندان به معلم گفته مگه مشق داشتیم منکه یادم نبود معلم هم که دعواش نکرده اینم بی خیال دنیا

کلا خنثی است 

براش هیچی انگار مهم نیست 

راحت و راحت 

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چند سالشه ؟

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2720
چند سالشه ؟

سوم

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

خخخخخخ چ پسر باحالی داری، خوبه ک از پس کاراش برمیاد خودش. . . افرین. . . تو بعنوان مادر راهنماییش کن و باهاش حرف بزن و هدایتش کن. . بذا کارشو کنه فقط نظارت کن و کار بدی کرد تذکرش بده

2714

این همه نترس بودن خطرناکه واقعا

من دوتابچه هام شجاع و باشهامتن.دخترم دراین حد که حرفشو میزنه ازکسی و حرفیم نمیترسه.پسرمم دست میکنه تو پریز😂

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍

مشکلی نداره منم بچه گیام همینطور بودم الانم راحت حرفمو میزنم راحت نه میگم.کلا راحتم😂

خانم علی آقا هستم....                                         تمام دنیارا گشته ام...کنار تو اما...دنیای دیگریست...
خوبه جامعه ما بچه اینجوری میطلبه  اما ممکن بیش فعالی باشه که اینجوره

بارها به معلمش گفتم میگه بیش فعال نیست 

بردمش روان شناس هم همینو گفته

2706