1428
1411

پسر من خیلی دیگه از هیچی نمی ترسه 

همیشه نگرانشم  

مثلا رفته بودیم شمال یهو بدون اینکه به ما بگه از ویلا رفته بود بیرون کنار دریا اونم شب 

بعد در ویلا بسته شده بود یهو صدای یک و می شنوه  از در ویلا بالا میره و می پره تو حیاط 

اصلا انگار نه انگار

یه بار هم تو مدرسه فوتبال باری می کردن سرش خورده بو به هم کلاسیش  حال هم کلاسیش خراب شده بود 

فرداش می خواستم باهاش بیام مدرسه ببینم چه طوریه حال دوستش  می گفت تو چرا میای خودم می پرسم 

اصلا ذره ای نمی ترسه کسی دعواش  کنه 

همیشه باید استرس داشته باشم به خاطر نترس بودنش  

دیروز مشق یادش رفته بود بنویسه 

اصلا به من گفت مشق نداریم بعد

رفته با لب خندان به معلم گفته مگه مشق داشتیم منکه یادم نبود معلم هم که دعواش نکرده اینم بی خیال دنیا

کلا خنثی است 

براش هیچی انگار مهم نیست 

راحت و راحت 

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1401

خخخخخخ چ پسر باحالی داری، خوبه ک از پس کاراش برمیاد خودش. . . افرین. . . تو بعنوان مادر راهنماییش کن و باهاش حرف بزن و هدایتش کن. . بذا کارشو کنه فقط نظارت کن و کار بدی کرد تذکرش بده

1432

این همه نترس بودن خطرناکه واقعا

من دوتابچه هام شجاع و باشهامتن.دخترم دراین حد که حرفشو میزنه ازکسی و حرفیم نمیترسه.پسرمم دست میکنه تو پریز😂

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍

مشکلی نداره منم بچه گیام همینطور بودم الانم راحت حرفمو میزنم راحت نه میگم.کلا راحتم😂

خانم علی آقا هستم....                                         تمام دنیارا گشته ام...کنار تو اما...دنیای دیگریست...
1427

خوبه ک

حداقل برای پسر خوبه

ن مث داداش من از همممه چی میترسه یه خط از مشقشو کم بنویسه استرس میگیره حالت تهوع بعد نمیره مدرسه😐 هر چی میگیم ولش کن ب درک ننوشتی گوش نمیده😒

حالا الان اول دبیرستان رفته یکککم بهتر شده😐

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت سزارین😁😊زاییدم😃حالا تیکر به وقت یکسالگی دخترم❤
بهش هیچ وقت سخت نگرفتی نه؟ فکر کنم یه خورده اینجوری هم خوب باشه البته دقیق نمیدونم ولی پسر من نسخه ...

چرا اتفاقا خیلی سخت میگیرم 

کلا بی خیاله 

مثلا پیانو بلده عمرا  مهمون بیاد خونمون یه آهنگ حتی براش بزنه 

اصلا براش مهم نیست

سوم

دبستان؟ فکر کنم حتما باید با مشاور صحبت کنی

مستقل و شجاع بودنش خیلی خوبه ، اینکه مسوولیت کارهاشو قبول کنه و پشت شما قایم نمیشه هم عالیه ولی گویا عواقب بعضی مسایل رو متوجه نیست مساله بیرون رفتن نیمه شب رو جدی بگیر بعدا در نوجوانی نمیتونی از پسش بربیای

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس

چندسالش؟ همیشه اینجور بوده؟یا جدیدا اینجور شده؟بعدشم نترس بودن اشکال نداره..ولی اینکه مسئولیت پذیر نیست بده..یا اینکه بدون فکر کاری و انجام میده و به عواقب کارش فکر نمیکنه..بیشتر انگار سربه هواست

مامان یه گل پسرم 👦پسر تابستانی  تو عطر کدام خوشبوترين گل جهانی؟که هر کجا می نويسمت شکوفه ميدهی  
1331