2726
عنوان

صادقانه بگین حق باشوهرمه یا من

1634 بازدید | 144 پست

ماه پیش حقوقش گرفت قسط زیاد داریم حدودا دوتومنشو داد به قسط ۵۰۰داد به خواهرش قبلا ازش قرض کرده بود یهو اومد گفت این ماه دویست مونده با صد و سی یارانه..با هزار بدبختی سیصد و تا دیروز تموم کردیم میخواستم زنگ بزنم از مامانم صد قرض بگیرم باز گفتم ولش کن همینجوری یه تومن قرض کرده هنوز پس نداده

دیشب داداش زنگ میزنه بیا خونمون کارت دارم اینم پا میشه میره  اومده بهش میگم چیکار داشت میگه پولدار شدیم  یه تومن از کیفش در میاره، بعدشم میگه ماه پیش ب داداشم ی تومن قرض دادم الان پس داد خیلی ازش ناراحت شدم که خودمونو سختی داد اونوقت بمن یک کلام نگفت ب داداشم قرض دادم

شما جای من بودین بیخیال میشدین؟؟

واسم دعا کنید دندون پزشکی قبولشم🙏یه صلوات مهمونم کنین لطفا

چیز به خصوصی نشده که بخوای ناراحت بشی قرض و پس گرفته

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برادرش بوده بهش قرض داده ...از روی تو دیده لابد که یجوری میگذرونی نخواسته پیش داداش شرمنده شه 

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!
2728

بهش بگو ایندفعه که گذشت لطفا دفعه های بعد منم درجریان بذار...

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!

لازم نیست همه چی رو بهم هم بگین.. گاهی لازمه تو یه ذره پول بدی مامانت فقط خدا و مادرت بدونه و گاهی لازمه شوهرت اینکار رو بکنه. برای حفظ آبروی شخصی که قرض میگیره... عیبی نداره

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
اره،به نظر من که کار بدی نکرده،شاید برادرش خیلی نیاز داشته

برادرش نیاز داشته اما واقعا منو بچمم خیلی نیازا داریم 

از خوراک بگیر تا پوشاک و لوازم ارایشی و بهداشتی

واسم دعا کنید دندون پزشکی قبولشم🙏یه صلوات مهمونم کنین لطفا
2706