2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پیش دبستانی میره واسه من یکمی صبحا بد قلقلی میکنه

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!

نیمه اولی ک امسال کلاس اوله منظورته ؟؟من پسرم مهر۹۱هست امسال کلاس اوله باهبحی مشکل ندادم بجزمشق دوری دوساعت گربه میکنه ک نمیتونم بنویسم اخرشم درست مینویسه موندم گریش چیه 

وخدایی که بشدت کافیست
پیش دبستانی میره واسه من یکمی صبحا بد قلقلی میکنه

وای صبح و که نگو پارسال که من پیر شدم.بس هر کار میکردم بیدار نمیشد.دیگه اکثرا دو ساعت یا یک ساعت آخر میرسید 

یک صلوات میفرستی؟
2738
ببخشید دوستان خواستم بدونم الان مدرسه میرن مشکلی ندارید باهاشون.مثلا اهل درس یاد گرفتن هستن

پسرمن پیش2 توهمین مدرسه اش بود مشکلی نبود معلمش تحقیق کردم این ازهمه بهتربودبابچه ها درس بابازی یادشون میده خیلی مهربونه روانشناسی کودک بلده ازنظردرسم خیلی خوبه معلمشون مشقاشون اگه سرکلاس انجام بدن5ستاره خونه یک ستاره پسرم همونجا انجام میده

معلم پیش2 خیلی خوب یادشون داده

برای عزیزانی که "کودک دبستانی" دارند  ؛

پنجره را باز می کنم تا کمی اکسیژن به دلم برسد ...

تا عطرِ پاییز ، حواسم را از نبودنت پرت کند ...

دلبندم !

این روزها تو با قدم های کوچکت ، اولین گام های بزرگ شدنت را بر می داری ...

و من هنوز برایم سخت است پذیرفتنِ این که تو بزرگ شده ای ،

دستِ خودم نیست عشق کوچک من !

ساعت هایی که نیستی ، خیالِ شیطنت های هر روزت دیوانه ام می کند ...

صدایِ خنده های کودکانه ات توی گوشم می پیچد ، بر می گردم ... و نیستی !

چقدر این خانه بدونِ تو ، به من نمی آید !

چقدر جایِ بچگی هایت دراین خانه خالی می شود وقتی نیستی ...

مرا ببخش که اینقدر جنبه ی نبودنت را ندارم !

قول می دهم به رویت هم نیاورم که لحظه های بدونِ تورا ... چند بار گریه می کنم ...

قول می دهم محکم باشم و هر روز صبح ؛

با لبخند به سمتِ کلاس درس ، بدرقه ات کنم ...

اجازه نمی دهم اینهمه دلتنگی و اضطرابِ من ، اشتیاق کودکانه ی تو را کور کند ... !

خوشبختی و سرفرازیِ تو تنها آرزویِ دل بی تابِ من است زیبایِ کوچکم !

اشک هایم را پاک می کنم .. تو را در ذهنم مرور می کنم ؛ که با کوله پشتی بر دوش ... چقدر دوست داشتنی همراه من قدم می زنی ... !

به آینده ات فکر می کنم ... و به خودم قول می دهم محکم باشم !

تو آرام آرام ... و با خیالی آسوده قدم هایت را بردار ...

من تمامِ مسیر را کنارت می مانم ...

نگران هیچ چیز نباش ، هرکار لازم باشد برای موفقیتت خواهم کرد !

کسی که عاشق باشد ؛ دستانش مانند دستان خدا معجزه می کند !

آنقدر می دانم که من برای تو ... قوی ترین موجودِ این جهانِ خاکی ام !

جانِ دلم !

تو گام هایت را بردار ...

وای صبح و که نگو پارسال که من پیر شدم.بس هر کار میکردم بیدار نمیشد.دیگه اکثرا دو ساعت یا یک ساعت آخر ...

واااای 

نه من تا دوسه بار صداش میزنم پامیشه اما همش میگه نمیشه نرم خوابم میاد 😭

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!
نیمه اولی ک امسال کلاس اوله منظورته ؟؟من پسرم مهر۹۱هست امسال کلاس اوله باهبحی مشکل ندادم بجزمشق دوری ...

چه خوب پسرتون نیمه دومی هست.

بله نیمه اولی که کلاس اول بره.راستش میخوام بدونم نیمه اولی ها چطورن.هر کار کنی بعضی بچه ها برای شهریور ۹۲ هستن و بعضی ها مهر ۹۱.یعنی یکسال بزرگتر هستن و تفاوت سنی دارن تو کلاس.گمونم نیمه دومی ها بهتر باشن.خوب بزرگتر هیتن بهتر میفهمن

یک صلوات میفرستی؟

من پسرم اصلا همکاری نمیکنه.امسال نبردمش کلاس اول بنویسم.چون هنوز خیلی کوچکه به نظرم.ولی بدبختی پیش دبستانی هم نمیره.کلا ور دل من مونده.

یک صلوات میفرستی؟
برای عزیزانی که "کودک دبستانی" دارند  ؛ پنجره را باز می کنم تا کمی اکسیژن به دلم برسد ... ...

خیلی قشنگ بود😭😭😭😭واقعا حال این روزای منه برای دخترم خوندمش 

مرسی

2706