2726
عنوان

اوالین روز دانشگاه برای ترم اولی

1728 بازدید | 25 پست

بچها امروز اولین کلاس منه رشته حسابداری دانشگاه ازاد 

استرس دارم ی چیزی بگید من یکم اعتماد ب نفس بگیرم 

چیا باخودم ببرم ؟؟ سه جلسه از کلاس رو من نبودم 

چجوری رفتار کنم 

سر کلاس هفته های اول چه جوریه اونم من گ ن جزوه دارم ن چیزی 

من استرس دارمممم

🖤

ی دفتر ببر

ی خودکار

برو خدا ب همرات

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آزاد که اکثرا دیر میرن دانشگاه نگران نباش برو سرکلاس از دخترا بپرس جلسه قبل بودن و جزوه دارن بگیری

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
بنظرت بقیه بچها سه جلسه کلاسو رفتن الن جزوه دارن؟؟ چیزی درس داده ؟؟ 

نمیدونم بستگی ب استادتون داره

شاید داده حالا تو برو میبینی چی ب چیه دیگه نترس بابا طوری نی

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

چندروز اول یه کم سرسنگین باش

نمیدونم از لحاظ اعتقادی تو چه سطحی هستی،ولی در کل به راحتی باهرکسی صمیمی نشو

به پسرا اجازه نده خیلی نزدیکت بشن،تازه از فضای دبیرستان وِل شدن و فکر میکنن نمکدون‌های خوبی هستن😐

و یه مطلب دیگه توروخدا مانتو جلوباز و شلوار قد ۹۰نپوش

به خدا واسه محیط آکادمیک و رسمیِ دانشگاه زشته

لباس سرسنگین بپوش 

ودر آخر اینکه،فقط و فقط و فقط به فکر درس باش

مناسفانه فضای دانشگاه آزاد جوری هست که بعضی بچه‌ها بدتر از درس دور میشن و همه‌کاری میکنن جز درس‌خوندن!!!

داری شهریه میدی و حیفه پس فکر و ذکرت فقط درس باشه

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
2706