1472
1459
عنوان

اوالین روز دانشگاه برای ترم اولی

246 بازدید | 25 پست

بچها امروز اولین کلاس منه رشته حسابداری دانشگاه ازاد 

استرس دارم ی چیزی بگید من یکم اعتماد ب نفس بگیرم 

چیا باخودم ببرم ؟؟ سه جلسه از کلاس رو من نبودم 

چجوری رفتار کنم 

سر کلاس هفته های اول چه جوریه اونم من گ ن جزوه دارم ن چیزی 

من استرس دارمممم

لطفا برای حاجت من یک صلوات بفرستید عشقولیااا  

ی دفتر ببر

ی خودکار

برو خدا ب همرات

نگاهم با پستت کرد برخورد 👀.. خدا مرگت بده حالم ب هم خورد😖😷...I've been the archer, I've been the prey..screaming who could ever leave me darling, but who could stay??***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1436
بنظرت بقیه بچها سه جلسه کلاسو رفتن الن جزوه دارن؟؟ چیزی درس داده ؟؟ 

نمیدونم بستگی ب استادتون داره

شاید داده حالا تو برو میبینی چی ب چیه دیگه نترس بابا طوری نی

نگاهم با پستت کرد برخورد 👀.. خدا مرگت بده حالم ب هم خورد😖😷...I've been the archer, I've been the prey..screaming who could ever leave me darling, but who could stay??***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
1334
اخه آزاد وکلاساش برگزار شه حالا ترم اولیا یه کم سریشن ولی بعضی استادا خودشونم نمیان چ شهری هستین؟

اصفهان

یعنی هنوز چیزی درس ندادن ؟؟ وای استرس داشتم

آزاد که اکثرا دیر میرن دانشگاه نگران نباش برو سرکلاس از دخترا بپرس جلسه قبل بودن و جزوه دارن بگیری

ی سوال نخندین بهم

جزوه رو از کجا میگیرن ؟؟ 

چندروز اول یه کم سرسنگین باش

نمیدونم از لحاظ اعتقادی تو چه سطحی هستی،ولی در کل به راحتی باهرکسی صمیمی نشو

به پسرا اجازه نده خیلی نزدیکت بشن،تازه از فضای دبیرستان وِل شدن و فکر میکنن نمکدون‌های خوبی هستن😐

و یه مطلب دیگه توروخدا مانتو جلوباز و شلوار قد ۹۰نپوش

به خدا واسه محیط آکادمیک و رسمیِ دانشگاه زشته

لباس سرسنگین بپوش 

ودر آخر اینکه،فقط و فقط و فقط به فکر درس باش

مناسفانه فضای دانشگاه آزاد جوری هست که بعضی بچه‌ها بدتر از درس دور میشن و همه‌کاری میکنن جز درس‌خوندن!!!

داری شهریه میدی و حیفه پس فکر و ذکرت فقط درس باشه

شمارو به امیرالمؤمنین قسم،اگر به فکر بچه‌هاتون هستین،همین الان ظهور رو تموم کنید....نزارید اوناهم به بدبختی و فلاکت ما دچار بشن!!!.....#استاد_موسوی
چندروز اول یه کم سرسنگین باش نمیدونم از لحاظ اعتقادی تو چه سطحی هستی،ولی در کل به راحتی باهرکسی صمی ...

مرسی عزیزم

1474
اصفهان یعنی هنوز چیزی درس ندادن ؟؟ وای استرس داشتم

نه بابا حالا چون ترم اولی میگم شاید چیزی داده باشن که اگرم داده باشن خیالی نیست عکس میگیری از جزوشون تمام ولی خودمم آزادام تازه هفته دیگه میخوایم بریم  

مرسی عزیزم    

خواهش گلم 

مراقب خودت باش

موفق باشی

شمارو به امیرالمؤمنین قسم،اگر به فکر بچه‌هاتون هستین،همین الان ظهور رو تموم کنید....نزارید اوناهم به بدبختی و فلاکت ما دچار بشن!!!.....#استاد_موسوی
1457