2726

توهم دارم

دقيق هرشب سر ساعتم ميخورم

راستي چند روز بعد اينكه قرص تموم بشه پريود ميشيم؟

هرگز زنداني گذشته ات نباش، آن فقط يك درس بود نه حبس ابد...

وای مثه منی

فوبیا گرفتم 

دکترم  گفت اگه قرصتو سر وقت بخوری هیچی نمیشه فقط نباید انتی بیوتیک مصرف کنی اگه لازم بود بخوری از ی روش جلوگیری دیگه استفاده کن

واسم دعا کنید دندون پزشکی قبولشم🙏یه صلوات مهمونم کنین لطفا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
۴ الی ۶روز بله امکانش هست  البته یکی ازعوارض همین قرصاحالت تهوعه نگران نباش

پس اين قرصا اگه جلوگيري نميكنه به چه درد ميخوره؟ اين حجم از هورمونو داريم به بدنمون انتقال ميديم 😭

من شنيدم مرتب سر ساعت نخوري باردار ميشي 

ممنون از پاسختون 😍

وای مثه منی فوبیا گرفتم  دکترم  گفت اگه قرصتو سر وقت بخوری هیچی نمیشه فقط نباید انتی بیو ...

خدا خيرت بده گفتي 

پس آنتي بيوتيك خنثي ميكنه نميدونستم

اره سر ساعت ميخورم مثلا بين ١١ تا ١٢ شب

😣😣 حالا فكر كن جلوگيري طبيعي به اضافه قرصه

ولي چون يه بار باردار شدم ميترسم

اخه مادره خودم همینطورباردارشدن،قرص میخوردن ،اگه خدابخادحتی هزارکارم انجام بدی همونی میشه ک اون میخا ...

يا خدا 😑😣 ميگم اگه با قرص باردار بشيم جنين سالمه ؟

پس اين قرصا اگه جلوگيري نميكنه به چه درد ميخوره؟ اين حجم از هورمونو داريم به بدنمون انتقال ميديم 😭 ...

اره شایدم مرتب نخوری ولی درکل بای چی دیگه جلوگیری بشه بهتره چون امکان داره کلاباردارنشی

اگر بامن نبودش هیچ میلی ..چرا ظرف مرا بشکست لیلی؟!
اره شایدم مرتب نخوری ولی درکل بای چی دیگه جلوگیری بشه بهتره چون امکان داره کلاباردارنشی

اخه شوهرم همكاري نميكنه 

نه كاندوم نه طبيعي

فعلا فقط اين ماه همكاري كرد هم قرص خوردم هم طبيعي 😭 

خدا خيرت بده گفتي  پس آنتي بيوتيك خنثي ميكنه نميدونستم اره سر ساعت ميخورم مثلا بين ١١ تا ١٢ ش ...

منم تو همون حدودا میخورم  نگران نباش وقتی هم طبیعی جلوگیری داری هم با قرص هیچی نمیشه 

من شوهرم همکاری نمیکنه ولی خودم قرصمو سر وقت میخورم

واسم دعا کنید دندون پزشکی قبولشم🙏یه صلوات مهمونم کنین لطفا
يا خدا 😑😣 ميگم اگه با قرص باردار بشيم جنين سالمه ؟

اره گلم ،ولی درصدش کمه ولی مامانم ک داشت راجب گذشته میگفت من فکرکردم تنبلی دارم ب مامانم ک گفتم گفتش ن امکان داره نزدیکی اول ن و دوم ون وحتی سومم ن وچهارم نطفه بشه ،گفتش ک باوجوداینک قرص میخورده ولی باردارشده حتی خودشم تعجب کرد هرکارکرد بندازش نشد من خودمم یادمه واسه اجی اخرم بود حتی ی کپسول پرگاز میزاشت روشکمش قلت میداد

اخه شوهرم همكاري نميكنه  نه كاندوم نه طبيعي فعلا فقط اين ماه همكاري كرد هم قرص خوردم هم طبيعي ...

شاید اگه سرساعت بخوری اتفاقی نیفته ،حالانگران نباش چون این ترس واسترس واسه سلامتیت بده 

خوب چرا ک ا ن د و م استفاده نمیکنین؟اخه قرص خیلی حال آدمو بد میکنه بعدشم اینطوری اوضاع تمیزتره

باورت ميشه يه بسته كاندوم خريدم خودم ولي شوهرم استفاده نميكنه 

ميگه بريز دور 

اصلا شعور نداره منم مجبورم قرص بخورم ديگه چون حداقل تا ٢ سال بچه نميخام

2706