2737
2734
عنوان

خانوما واكسن ٦ سالگي

69 بازدید | 11 پست

سلام پسرم ٢١ مهر تولدشه و ٦ ساله ميشه 

و الان پيش دبستاني هست من كي بايد واكسن ٦ سالگيشو بزنم دقيقا ؟ كجا ببرم بزنم ؟؟؟ خانه بهداشت؟؟ 

ميترسم خوب نزنن تو خانه بهداشت ازونورم كسي رو نميشناسم تو تهران دكتر خودشم فوت شده ميشه راهنماييم كنيد

همون خانه بهداشت ببر که واکسنو همون روز باز کنن همون روزم تموم بشه. مطب خوب نیست واسه واکسن. واکسن سختی هم هست برنامه دیگه واسه اون روز نذار. خدا رو شکر تا مدتها دیگه واکسن نداری.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره بابا ببر بهداشت.ولی همین الان بگم واکسن ۶سالگی خیلی درد داره بمیرم پسرم تا چهار پنج روز دستش قرمز و ملتهب شده بود اصلا نمیتونست تکونش بده.به بچه ات قطره استامینوفن بده بعد از واکسن حوله گرم هم یادت نره 

خدایا؛آنان که همه چیز دارند مگرتورا،به سخره گیرند آنان را که هیچ چیز ندارند مگر تورا...
2728
همون خانه بهداشت ببر که واکسنو همون روز باز کنن همون روزم تموم بشه. مطب خوب نیست واسه واکسن. واکسن س ...

اي واي الان سرماخورده داره چرك خشك كن ميخوره بنظرتون چند وقت بعد مريضيش ببرم ؟؟

2738
اي داد بيداد الانم مريضه دارو مصرف ميكنه بزارم خوب شه بعد ببرم پس😢

ببرش بهداشت بپرس.ولی در کل دیرتر بزنیش مشکلی نیست

خدایا؛آنان که همه چیز دارند مگرتورا،به سخره گیرند آنان را که هیچ چیز ندارند مگر تورا...
اي واي الان سرماخورده داره چرك خشك كن ميخوره بنظرتون چند وقت بعد مريضيش ببرم ؟؟

نمیدونم اینو عزیزم. من فقط یادمه دختر من خیلی اذیت شد و بی قراری کرد.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳