1662
1605

اره بگووووووو

این منم🌹    اینم منم🌵     فقط بستگی داره تو کی باشی...😊                                                                                                                                                                   خدایا...از این به بعد اگه دیدی دارم ب کسی روی اضافه میدم،همونجا بزن از وسط نصفم کن،مرسی...☹😐                                                                                                                              اینجا مجازیست و من شمارو نمیشناسم،متاسفم از  اینکه نمیتونم در خواست دوستیه شمارو قبول کنم...🛑😊                               

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

دلتو بزار پیش من که سزارین کرده بودم شب اولی که اومدم خونه گوش تا گوش شکمم بخیه داشت بچع گریه کرد غر ...

آخه شوهر من همیشه بیخود و بی جهت برای من گل میخرید ولی نمیدونم چرا موقع زایمانم نه گل نه کادو هیچی

1522
الان یکی از دوستام زایمان کرده شوهرش براش گل خریده دیدم دلم‌گرفت....یعنی من بی ارزش بودم؟

ن بی ارزش نبودی عزیزم

ناراحت نباش،شاید میخواد سوپرایزت کنه ی همچین چیزی

شایدم داخل کارش ی مشکلی پیش اومده فراموش کرده و فکرش مشغول بوده 

این منم🌹    اینم منم🌵     فقط بستگی داره تو کی باشی...😊                                                                                                                                                                   خدایا...از این به بعد اگه دیدی دارم ب کسی روی اضافه میدم،همونجا بزن از وسط نصفم کن،مرسی...☹😐                                                                                                                              اینجا مجازیست و من شمارو نمیشناسم،متاسفم از  اینکه نمیتونم در خواست دوستیه شمارو قبول کنم...🛑😊                               
آخه شوهر من همیشه بیخود و بی جهت برای من گل میخرید ولی نمیدونم چرا موقع زایمانم نه گل نه کادو هیچی

افسردگی بعد از زایمان گرفته شوهرت😄😂

باهاش صحبت کن

8
تا الان منتظر بودم هی گفتم لابد امروز لابد فردا....الان ۲۰روزه گذشته

😁

بابا شده گرفتاریش زیاده پوشک هم گرونه 

پول گل هارو داده خرج پوشک کرده😂😂

شوخی کردم 

قدم نو‌رسیده مبارک 

اون بی تجربست ناراحت نباش 

فک میکنه تو دیگه به این چیزای جزئی دقت نمیکنی 

مگه نمیگم لایک نکن😡😁آفرین 
بی پول هم نیست که بگم پول نداشته........

بهش همینارو بگو

شاید ازت ناراحته،قبل زایمان دعوا بحثی نکردین؟؟

😁 بابا شده گرفتاریش زیاده پوشک هم گرونه  پول گل هارو داده خرج پوشک کرده😂😂 شوخی کردم  ...

اتفاقا خیلی هم حواسش جمع...خیلی هم بهم محبت میکنه ولی من تا الان منتظر بودم....عقده ندارم ولی واقعا ضدحال خوردم و ناراحت شدم...مخصوصا اینکه یکم افسردگی هم گرفتم

بهش همینارو بگو شاید ازت ناراحته،قبل زایمان دعوا بحثی نکردین؟؟

نه بابا خیلی هم باهام خوبه و خوش رفتاره...من بعد زایمان کار هر روزم گریه شده و اون دلداری دادن من ولی واقعا نمیفهمم چرا اینجوری کرد

اشتباه کردی به نظرم. من وقتی منتظرم و میدونم اگه براورده نشه ممکنه ناراحت شم. از قبلش میگم. میگم عزیزم فلان مناسبته چی میخری برام؟ یا عزیزم فلان مناسبته گلم بخری خوبه من ازت توقعی ندارم مهم یادت بودنه. اگرم خیلی مرگ و زندگی باشه میگم ابروم نره جلو فلانیا لطفا فلان کارو بکن.

دیگه یادش نمیره.

کم کم هم یاد میگیره. واقعا نمیشه انتظار داشت مثل ما فکر کنن . ذاتشون متفاوته

خانم خوشگلا لطفا برای سالم به دنیا اومدن نی نیم یه صلوات میفرستین  
اشتباه کردی به نظرم. من وقتی منتظرم و میدونم اگه براورده نشه ممکنه ناراحت شم. از قبلش میگم. میگم عزی ...

دیشب طاقت نیاوردم‌ بهش گفتم برام‌گل نخریدی بیمارستان...گفت من تمام وقت کنار تو بودم حتی دستشویی هم نرفتم چجوری میتونستم برم‌گل برات بخرم ...گفتم کادو هم برام نخریدی...گفت چون محرم بود جشن نگرفتیم قراره بعد محرم جشن بگیرم کادو برات خریدم ولی گذاشتم اون موقع بهت بدم