2726

رو تختم طاقباز دراز کشیدم اصلا نمیتونم پامو نه دراز کنم نه به پهلو بچرخم

شما اینجوری بشین چیکار میکنین؟؟ خیلی بده خیلی

منتظر اتفاقات خوبم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ماه پیش اومدم شار ژرم رو بردارم کش اومدم

پشت و قفسه سینه م درگیر شد

چقدر درگیر دکتر و بیمارستان و نوار قلبی شدم

اخر سر برادرم قلنجم رو شکوند اوکی شدم

قرن بیست و یک برای بقیه کشورهاست، ما نهایتا سال دوم هجرت باشیم     
2728
کیسه آب گرم بذار

ببین همیشه که اینجوری نیستم الان اینجوری شدم یهمو گرفت اصلا نمیتونم حتی پامو دراز کنم یا به پهلو بچرخم اگه میتونستم بلند شم که مشکلی نداشتم

بعضی وقتا مثلا ماهی یه بار پنج دقیقه میگیره ول میکنه 

منتظر اتفاقات خوبم 
ببین همیشه که اینجوری نیستم الان اینجوری شدم یهمو گرفت اصلا نمیتونم حتی پامو دراز کنم یا به پهلو بچر ...

آها در حد ۵ دقیقه؟این از ضعف عضله ست که تو حرکت ناگهانی میگیره.

یه ورزش سبک مثل پیلاتس برید که تقویت شن عضلاتتون.

ضعفش از بین بره این گرفتگی ها کمتر و کمتر میشن

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
آها در حد ۵ دقیقه؟این از ضعف عضله ست که تو حرکت ناگهانی میگیره. یه ورزش سبک مثل پیلاتس برید که تقوی ...

اره ولی عذاب آوره اون پنج دقیقه الان ول کرد ولی تو اون چند دقیقه حتی نمیتونستم پاهامو تکون بدم

منتظر اتفاقات خوبم 
میگم نمیتونم تکون بخورم حتی بچرخم الان یهو اینجوری شدم

این رگ سیاتیکه گرفته،منم اینجورمیشم،چندروز یه جوری گرفته بود یه دردتیزیه که نمیذاره تکون بخوری،شوهرم پشت در بود توان اینونداشتم پاشم دکمه ایفونو بزنم،عینه فلجا شده بودم

این رگ سیاتیکه گرفته،منم اینجورمیشم،چندروز یه جوری گرفته بود یه دردتیزیه که نمیذاره تکون بخوری،شوهرم ...

اره منم مثلا میبنی دو هفته یا یه ماه یکبار در حد پنج دقیقه اینجوری میشم ولی واقعا آدم انگار فلج میشه اصلا حتی نمیتونم مثلا پامو جمع کنم یا بچرخم به پهلو 

منتظر اتفاقات خوبم 
شمام فقط چند دقیقه ست؟

اوایل چند دقیقه ای بود،زود ول میکرد...الان طولانی شده،مثلا چندشب پیش گرفت خوابیدم دیگه نمیتونستم راحت پهلو به پهلو بشم،گفتم الان خوب میشه،دیدم تا صبح اینجور بود صبح خوب شد،ولی قبلا کوتاه بود زمانش