2410
2553
عنوان

عکس میزارم لایک کنین

214 بازدید | 14 پست

ببینین من میخوام فرش بخرم ،چ رنگی بخرم؟چ مدلی؟رنگ روشن ب وسایلم میاد ولی کرم زود کثیف میشه بچه کوچیک دارم،فیلی خیلی خوبه میترسم زود از مد بیفته

این فرشارو میزارم فعلا اینارو انتخاب کردم اگ برم توبازار باشن بخرم اینترنتی نمیتونم بخرم.هرکدوم قشنگه لایک کنین و ب سوالات من نیز که در بالا نوشته شده پاسخ صحیح دهید.

دلتونو ب هیچکی خوش نکنین،سعی کنین باخودتون حالتون خوب باشه،فقط خودتون ن هیچکس دیگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
اولی قشنگ تره بنظرم تو از کدوم پیدا کردی؟

اولیو پیداکردم ولی رنگ فیلی،همین رنگ توعکسو میخواسم یا مثلا کرمی

دلتونو ب هیچکی خوش نکنین،سعی کنین باخودتون حالتون خوب باشه،فقط خودتون ن هیچکس دیگه
2714
بگردی قشنگ تر هاشم پیدا میکنی دونه ای چنده ؟

۹متری دونه ای۲۸۰۰ ،دوتاشو با ی فرش گرد کوچیک از سر همین باتخفیف میداد۵۳۰۰

من این طرح فرش اول توهمین تاپیکو میخوام دقیقا همین،وقتی ی چیزیو میپسندم دیگ سخت بتونم با چیز دیگه ای کنار بیام..فرش مشهد رفتیم انقد فرشاش گرووووون بووووود!!!مثلا ی ۹متریش۴وخورده ای!۱۲متری میداد ۶۳۰۰ خیلی گرون شده ...

خوبه خیلی مناسب میده ما سه و دویست گرفتیم دونه ای دیدی دیگه تو عکس خونم فرشامو همش رو با فرشای پله هام سه ماهه خریدم وقتی اومدیم خونه ی جدید گرفتیم بیست و دو وپونصد شد همشون برا آشپز خونه هم گرفتم حتما بگیر مناسب میده طرحش هم قشنگه 

لطفا برا سلامتیه مامانم صلوات بفرستین ممنون 
۹متری دونه ای۲۸۰۰ ،دوتاشو با ی فرش گرد کوچیک از سر همین باتخفیف میداد۵۳۰۰ من این طرح فرش اول توهمین ...

البته هنوز  من برا اتاق های بالا نگرفتم ها اونا رو داشتم 

لطفا برا سلامتیه مامانم صلوات بفرستین ممنون 
البته هنوز  من برا اتاق های بالا نگرفتم ها اونا رو داشتم

آره فرشاتو دیدم،قشنگن اونام،ولی من طرح افشان دیدم خیلی خوشم اومده این فرشه ک انتخاب کردم افشانه،وای انقد منتظرم بیان رنگ کنن خونه رو فرش بگیرم بندازم خونه عوض شه واییییی...چقد تمیز بشه خونه از شانسم خورده ب تعطیلیا

2706