2410
2553
عنوان

پیش بارداری

84 بازدید | 13 پست

سلام دوستان من میخوام اخر این ماه اقدام کنم قرص فولیک اسید خوردم، الکل تقریبا یک ماهه استفاده نکردم البته قبلش هم کم بوده ،ولی یه کم قلیون تو این مدت کشیدم

حالا میخوام برم حجامت میگن قبل بارداری خیلی خوبه اگه نظری چیزی دارید بگید

داداچ چه مامان بابایی بشی تو....الکل، قلیون.... ی پا مردی برا خودت 😊

ما در جوار یکدیگر زندگی می کنیم، پس اولین مقصود ما در زندگی این است که به یکدیگر محبت کنیم و اگر نمی توانیم دست کم دیگران را آزار ندهیم. نظراتمان را به همدیگر تحمیل نکنیم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

چند سالته؟

اگه مشکلی نداری که سه ماه قبل بارداری اسید فولیک یا یدوفولیک خوبه. ویتامین دی و ای هم خوبه.

من الان یکساله یدوفولیک میخورم هتوز باردار نشدم.

راستی دندانپزشکی هم برو.

آزمایش  عفونت و پاپ اسمیر قبل بارداری الزامی.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
چند سالته؟ اگه مشکلی نداری که سه ماه قبل بارداری اسید فولیک یا یدوفولیک خوبه. ویتامین دی و ای هم خو ...

۳۳ سالمه دکتر رفتم آزمایشامو دادم دکتر گفت اوکیه همه چی ولی کلا خیلی استرس دارم

والا یه جوری برخورد میکنید انگار تو این دوره زندگی نمیکنید 

تو این دوره زمونه ک هستیم ولی اطرافیان من اینطوری نبودن درضمن شوخی کردم نمی‌خواست قاطی کنی

ما در جوار یکدیگر زندگی می کنیم، پس اولین مقصود ما در زندگی این است که به یکدیگر محبت کنیم و اگر نمی توانیم دست کم دیگران را آزار ندهیم. نظراتمان را به همدیگر تحمیل نکنیم.
2714
عجب بودنشو کاری نداشته باش شما گفتم بگیدی چی کار باید بکنم دیگه نیازی هست قرصی دارویی چیزی به جز&nbs ...

عجب

فک کنم قلیون و الکل خیلی بهت ساخته ک داری با قلدری جوابم رو میدی 

برو از کسایی ک مث خودت معتاده این سوال بپرس اخه اونا میدونن ک چه جوری بچشون رو  تو شکم مث خوشون قلیونی کنن

خانم شما عددی نیستین ک بهم بگین به چی کار داشته باشم به چی نداشته باشم  

و بعدشم خوبه که یکم تربیت داشته باشید یه لطفا پسوند یا پیشوند جمله تو بکنید 

برید خدا روزیتونو جای دیگه ای حواله کنه 

متاسم برات با این طرزفکر و حرف زدنتون

۳۳ سالمه دکتر رفتم آزمایشامو دادم دکتر گفت اوکیه همه چی ولی کلا خیلی استرس دارم

استرس خودش مانع بارداریه.

بجای اسید فولیک یدوفولیک بگیر بخور. 

سعی کن بیخیال باشی انشاالله بزودی مادر میشی.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
استرس خودش مانع بارداریه. بجای اسید فولیک یدوفولیک بگیر بخور.  سعی کن بیخیال باشی انشاالله بز ...

اتفاقا دکتر هم یودوفولیک داد هم  فولیک اسید گفته یه روز درمیون هرکدوم رو بخورم

تو این دوره زمونه ک هستیم ولی اطرافیان من اینطوری نبودن درضمن شوخی کردم نمی‌خواست قاطی کنی

نه قاطی نکردم عزیزم ولی اینجا اومدیم که به هم کمک کنیم نه اینکه بخواییم به هم تیکه بندازیم

نه قاطی نکردم عزیزم ولی اینجا اومدیم که به هم کمک کنیم نه اینکه بخواییم به هم تیکه بندازیم

از کجا تشخیص دادی تیکه بود! کاملا شوخی بود، منم دارم یدوفولیک و ویتامین ای میخورم تا برای اقدام آماده شم