2703
2553
عنوان

چیکار کنم با سلیقه و کدبانو شم

1378 بازدید | 43 پست

همه تلاشمو میکنم نمیگم شلختم ولی عالیم نیستم از بعضی کارام مثل ظرف شستن متنفرم دست خودم نیس.غذاهامم با همه تلاشام و نت و ...بازم یا خراب میشن یا یه ایرادایی دارن چیکار کنم

دعا کنین تو این روزای پربرکت که روزای سخت بیماری کوچولوم دیگه برنگرده التماس دعا

بچمم کوچیکه نمیتونم کلاسی چیزی برم قوم شوهر میگن غذاهام بده و شلختم نه که به روم بگنا ولی خوب به گوشم رسیده

دعا کنین تو این روزای پربرکت که روزای سخت بیماری کوچولوم دیگه برنگرده التماس دعا

چجوری خراب میشه غذات؟ مشکل چیه؟ 

همیشششه سعی کن اشپزخونت تمیز باشه من شب قبل خواب اشپزخونه رو مرتب میکنم ظرف نشسته نمیزارم. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
چجوری خراب میشه غذات؟ مشکل چیه؟  همیشششه سعی کن اشپزخونت تمیز باشه من شب قبل خواب اشپزخونه رو ...

یا آب خورشت کمه یا برنجم نرمه یا زندس یا کوکوهام وا میره یا چربه خلاصصه هی اشکال پشت اشکال آشپزخونم تمیزه بنظر خودم فقط ظرفای شاممو میزارم برا صبح ولی خب اونا خیلی به جزییات فکر میدن

2714
یا آب خورشت کمه یا برنجم نرمه یا زندس یا کوکوهام وا میره یا چربه خلاصصه هی اشکال پشت اشکال آشپزخونم ...

دل بده ب اشپزیت. نکته ب نکته رعایت کن دستورو. اشپزی اسونه ها فقط باید دلی باشه ن زورکی

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
حیف الان همه خوابن وگرنه عکس از خونم میزاشتم قول میدم صبح زود بزارم

از اشپزخونت عكس بزار از بچه هاي سايت واسه مرتب شدنش كمك بگير

غذام ك از سايت كمك بگير خيلي راحت مياد دستت كم كم

دل بده ب اشپزیت. نکته ب نکته رعایت کن دستورو. اشپزی اسونه ها فقط باید دلی باشه ن زورکی

خیلی دوس دارم غذا پختنو

مثل مادر شوهر من اومده بود زیر یخچال دست میکشید میگفت خاکیه😥😥😥😥😥😥

منم اول زندگی مثل شما بودم ولی کمکم بخاطر این رفتارای خانواده شوهرم سعی خودمو کردم بهتر بشم

چون نمیخام کسی پشت سرم بشینع بگه خونش کثیفه و فلان

🧘🏻‍♀❤️🧡💛💚💙💜🧘🏻‍♀️
از اشپزخونت عكس بزار از بچه هاي سايت واسه مرتب شدنش كمك بگير غذام ك از سايت كمك بگير خيلي راحت مياد ...

آره فردا میزارم

یا آب خورشت کمه یا برنجم نرمه یا زندس یا کوکوهام وا میره یا چربه خلاصصه هی اشکال پشت اشکال آشپزخونم ...

اب خورشت ك به نظرم از زودپز استفاده كن من با اون ميپزم هميشه اب هورشتم ميزونه ،  كوكو چربش خوشمزس به كسي  مربوط نيس تو اينجوري دوس داري واسه وا رفتنشم بايد تخم مرغت ميزون باشه منم ظرفاي شامو ميزارم برا صب به مسي ربطي نداره عزيزم واسه دل خودت مرتب باش 

2706