1507
1411
عنوان

چیکار کنم با سلیقه و کدبانو شم

436 بازدید | 43 پست

همه تلاشمو میکنم نمیگم شلختم ولی عالیم نیستم از بعضی کارام مثل ظرف شستن متنفرم دست خودم نیس.غذاهامم با همه تلاشام و نت و ...بازم یا خراب میشن یا یه ایرادایی دارن چیکار کنم

دعا کنین تو این روزای پربرکت که روزای سخت بیماری کوچولوم دیگه برنگرده التماس دعا

بچمم کوچیکه نمیتونم کلاسی چیزی برم قوم شوهر میگن غذاهام بده و شلختم نه که به روم بگنا ولی خوب به گوشم رسیده

دعا کنین تو این روزای پربرکت که روزای سخت بیماری کوچولوم دیگه برنگرده التماس دعا

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1436
چجوری خراب میشه غذات؟ مشکل چیه؟  همیشششه سعی کن اشپزخونت تمیز باشه من شب قبل خواب اشپزخونه رو ...

یا آب خورشت کمه یا برنجم نرمه یا زندس یا کوکوهام وا میره یا چربه خلاصصه هی اشکال پشت اشکال آشپزخونم تمیزه بنظر خودم فقط ظرفای شاممو میزارم برا صبح ولی خب اونا خیلی به جزییات فکر میدن

حیف الان همه خوابن وگرنه عکس از خونم میزاشتم قول میدم صبح زود بزارم

از اشپزخونت عكس بزار از بچه هاي سايت واسه مرتب شدنش كمك بگير

غذام ك از سايت كمك بگير خيلي راحت مياد دستت كم كم

1432
دل بده ب اشپزیت. نکته ب نکته رعایت کن دستورو. اشپزی اسونه ها فقط باید دلی باشه ن زورکی

خیلی دوس دارم غذا پختنو

مثل مادر شوهر من اومده بود زیر یخچال دست میکشید میگفت خاکیه😥😥😥😥😥😥

منم اول زندگی مثل شما بودم ولی کمکم بخاطر این رفتارای خانواده شوهرم سعی خودمو کردم بهتر بشم

چون نمیخام کسی پشت سرم بشینع بگه خونش کثیفه و فلان

#نا_امید_نمیشم  
از اشپزخونت عكس بزار از بچه هاي سايت واسه مرتب شدنش كمك بگير غذام ك از سايت كمك بگير خيلي راحت مياد ...

آره فردا میزارم

یا آب خورشت کمه یا برنجم نرمه یا زندس یا کوکوهام وا میره یا چربه خلاصصه هی اشکال پشت اشکال آشپزخونم ...

اب خورشت ك به نظرم از زودپز استفاده كن من با اون ميپزم هميشه اب هورشتم ميزونه ،  كوكو چربش خوشمزس به كسي  مربوط نيس تو اينجوري دوس داري واسه وا رفتنشم بايد تخم مرغت ميزون باشه منم ظرفاي شامو ميزارم برا صب به مسي ربطي نداره عزيزم واسه دل خودت مرتب باش 

1403
مثل مادر شوهر من اومده بود زیر یخچال دست میکشید میگفت خاکیه😥😥😥😥😥😥 منم اول زندگی مثل شما بودم ...

آخه فکر کن اومده میگه جارو دستی رو پرزاشو با چنگال بگیر کار اون که بدتر چندشه حالا درسته یکم کثیف بود ولی جاروه دیگه چخبرع

یچیزی رو همیشه رعایت کن خونت مثل دسته گل میشه

هرچی رو از هرجا برمیداری همونجوری بزار سرجاش

اگ گاز یا یخچالت چیزی میریزه همون موقع تمیز کن ک نمونه و بد سخت پاک بشه

گازتو بعد از هراشپزی دستمال بکش

شبا ظرف نشسته نزار تو سینک بخدا ۵ دقیقه هم وقتتو نمیگیره

#نا_امید_نمیشم  
اب خورشت ك به نظرم از زودپز استفاده كن من با اون ميپزم هميشه اب هورشتم ميزونه ،  كوكو چربش ...

اینا رو نمیشه که بهشون فهموند

مثل مادر شوهر من اومده بود زیر یخچال دست میکشید میگفت خاکیه😥😥😥😥😥😥 منم اول زندگی مثل شما بودم ...

يه دسمال ميدادب دستش ميگفتي عههه توجه نكرده بودم بي زحمت اينجارو يكم دسمال بكش ... 

1514