2726
عنوان

نظرتون راجع به ستایش سه چیه؟

2143 بازدید | 37 پست

سلام گاهی این سریالو می بینم،انقدر اتفاقاتش و دلایلشون ضعیف و تصادفیه دیگه موندم!گاهی فک می کنم چطور می تونن انقدر دستمزد بگیرن و کارای فوق العاده ابتدایی و ضعیف بنویسن! چرا اصلا وقتی کارشون قوت  نداره میان کار ضعیف رو مدام ادامه می دن و سری ۲و۳ازش می سازن. 

خدا رو خوش میاد بودجه های بیت المال رو صرف این کارای ضعیف کنن؟ 

ته پیام مثبتشم اینه که به عروس زور نگید و به پدر و مادرا احترام بذارید! 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی شخمی تخیلاتیه😞

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀
2728

من فقط چند قسمت از سری اول رو دیدم. دوست نداشتم و ادامه ندادم

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست

سناریوش ضعیفه..مثل بوی باران داره میشه و هی قتلای زنجیره ای...ولی من عاشق حشمت فردوس و دیالوگاشم. اون کارخودشو میکنه خوب داره کار خودشو میکنه.خب رفته تو نقش و.حس پیرمردای قدیمی و با ابهت...عاشق اینجور پیرمردام

سناریوش ضعیفه..مثل بوی باران داره میشه و هی قتلای زنجیره ای...ولی من عاشق حشمت فردوس و دیالوگاشم. او ...

دقیقا قسمت خوب کار فقط همونه منتها خیلی بده که یه بازیگر داره جور همه ی عناصر رو می کشه. همه خانواده هارهم برای حشمت فردوس می بینن سریالو. 

شوهر خواهرم میگه دلم میخواد یه سریال با شما ببینم اینقد ایراد نگیرید. میگم خدایی نمیشه از این سریال ایراد نگرفت🤣 آخه نمیشد طوفان نشه و بار پرتقالا به مقصد برسه تو راه برگشت طوفان بگیره؟؟😀😂😂🤣

👀 What the f.u.c.k 👀
2706