2737
2734
عنوان

راهنماییم میکنید😐😐سوال

103 بازدید | 11 پست

سلام خانماچندروز دیگه میرم مشهد ولی متاسفانه فکرکنم پریودشم تو پریودی میشه رفت تو زیرزمین حرم میدونین کحارو میگم🤔🤔خونوادگیه اونجا

نمیدونم مسجده یانه

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍

مطمئن نیستم اونجا از خادم ها بپرس 

ولی گمون نکنم 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

اره تا نزدیکای ضریحم میتونی بری ب خادما بگو نشونت میدن

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره تا نزدیکای ضریحم میتونی بری ب خادما بگو نشونت میدن

اخه نزدیکای حرم که میشه مسجدش خب😭😭

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍
2728
اخه نزدیکای حرم که میشه مسجدش خب😭😭

ن خب تو مسجد گوهرشاد نرو من پارسال پریود بودم ضریح اصلی ک بالاست تا یکم اون ور تر پله ها گف برو 

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
ن خب تو مسجد گوهرشاد نرو من پارسال پریود بودم ضریح اصلی ک بالاست تا یکم اون ور تر پله ها گف برو  ...

ممنونم 😍😍

ممنونم 😍😍

خواهش از خادما بپرس‌مرزو نشونت میدن😁😂

خواهش از خادما بپرس‌مرزو نشونت میدن😁😂

بگم عذرشرعی دارم یا پریودم😆😆

2738
بگم عذرشرعی دارم یا پریودم😆😆

همون عذرشرعی😂یهو ا دهنت در نره بگی پری😂😂😂

همون عذرشرعی😂یهو ا دهنت در نره بگی پری😂😂😂

خخخخ باشه هواسم هست😍😂

خخخخ باشه هواسم هست😍😂

فک کن خادما بگن ااا نی نی سایتی هستی😂😂😂

فک کن خادما بگن ااا نی نی سایتی هستی😂😂😂

نه باو اوناکه مثل ما بیکارنیستن😂😂