2410
2553

تمام بدنم درد میکنه بیاید توروخدا راهنماییم کنید😢دیگه خسته شدم هر روز ی دردسر دارم خدا ب بچم رحم کنه😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

ویتامین آ..

قرص جوشان ویتامینc..

لیمو شکری یا لیموعسلی...

آب شلغم..

عسل توشلغم پخته...

نارنج دودی..

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

کاش زودتر واکسن انفولانزا رو زده بودی شغلم بپز هم بخور بده هم بخورش سوپ بخور با پیاز و شلغم و سبزیجات فراوون 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2714

تو بارداری ایمنی بدن پایین میاد و احتمال بیماریهای عفونی بیشتره، مصرف دارو باید زیر نظر پزشک باشه و هیچ دارویی خودسرانه خورده نشه، یه مقدار هم مراعات و پیشگیری باید بیشتر بشه به خصوص در مورد عفونت ادراری، اگه کسی از اقوام کربلا رفته اصلا به دیدنش نرید یه مدت هم جاهای شلوغ و پر ازدحام نباشید سریع خوب میشی بخشی از علایم سرماخوردی در واقع به خاطر بارداری تشدید شده

اینارو نمیتونم بخورم گلم دیابت دارم فقط شلغم و لیمو

اخه لیمو هم که کلی قند داره جانم

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
تو بارداری ایمنی بدن پایین میاد و احتمال بیماریهای عفونی بیشتره، مصرف دارو باید زیر نظر پزشک باشه و ...

اصلا سر خود سرما خوردم عزیزم نشسته بودم خونه نه جایی رفتم نه کسیو دیدم نه سرما ب بدنم نفوذ کرده😢

2706