2726
عنوان

خانومای تبریزی آدرس لوازم آرایشی میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 1378 بازدید | 77 پست
کدوم مغازه؟

همه مغازه هاش. بستگی به پولت داره

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
۴۰متیر میگن ها اورا گئد کلا بیدا خیابان دی هامسی لوازم آرایشی کیفیت دری ده پولونا گوره چوخ یاخجی وی

اورا گدممشیم ولی هامی دییر بتر اوجوزدی اخی اصل دی جنس لری؟

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۴۰متیر میگن ها اورا گئد کلا بیدا خیابان دی هامسی لوازم آرایشی کیفیت دری ده پولونا گوره چوخ یاخجی وی

میشناسم کدوم مغازه برم؟پایینتر از زرگریا رومیگی؟

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏
اگه مک اصله من جای شما بودم اون رو روزانه میزدم... کرم های خوب عوارض کمتری دارن... البته اگه اصل باش ...

اینلی محشره برای روزانه استفاده کنی خودت متوجه میشی

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود
2728
کرم پودر مک‌و پرشین لیدی میزنم‌برای مهمونی برای استفاده روزانه هم کرم پودر لیدی و ریمل هم لورآل

ممنون عزیزم لورال گرون شده

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏
اینلی محشره برای روزانه استفاده کنی خودت متوجه میشی

دارمش... ولی به هر حال ایرانیه، صادقانه بگم من در کرم پودر اگه روزانه بخوام استفاده کنم ریسک نمیکنم... چون متاسفانه به خاطر دلایلی محصولات ایرانی روز به روز کیفیتشون عوض بهتر شدن بدتر میشه

آهان ممنون گلم پوست من مخلوطه،درمورد ریمل چی پیشنهاد میدی؟من ریمل اوریفیلیم خریدم ضد آب اصلا راضی نی ...

چرااا اوریفلیم که عالیه من دوبار شارژ کردم نسبت به قیمتش خیلس خوبه

2706