2410
2553

سلام خانوما آدرس یه جایی رو میخوام که لوازم آرایشی خوب و با کیفیت با قیمت مناسب داشته باشه،بعد نظرتان راجع به کرم پودر و ریمل بورژوا چیه؟میخوام مژه هامو پرپشت کنه ضد آبم نباشه

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏

پاساژ ۱۱۰ سه راه امین

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

من تبريزى نيستم ادرس بلد نيستم ولى كرم پودراى بورژوا مدل هلثى ميكس براى پوست خشك و اير مت براى پوست چرب واقعا عالين! ريملاشم خوبن ولى يه ايراد بزرگ داره بيشترشون رو انگار بايد اسيد بريزى تا پاك شه😂

اگه متوسط هزینه می‌کنی برو ۳راه بهشتی ولی گرون میخوای پالادیوم رشدیه و مغازهای شهناز و ولیعصر خوبن ...

کجای سه راه بهشتی؟درحد80تومن هر کدوم

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏
2714
من از یه حای ثابت نمیگیرم ولی معمولا پاساژ ونک و از شهرک و تربیت شیخ صفی

کدوم شهرک؟

من تبريزى نيستم ادرس بلد نيستم ولى كرم پودراى بورژوا مدل هلثى ميكس براى پوست خشك و اير مت براى پوست ...

آهان ممنون گلم پوست من مخلوطه،درمورد ریمل چی پیشنهاد میدی؟من ریمل اوریفیلیم خریدم ضد آب اصلا راضی نیستم

کرم پودر مک‌و پرشین لیدی میزنم‌برای مهمونی برای استفاده روزانه هم کرم پودر لیدی و ریمل هم لورآل

اگه مک اصله من جای شما بودم اون رو روزانه میزدم... کرم های خوب عوارض کمتری دارن... البته اگه اصل باشه... در سایت های خارجی 30 دلار الی 40 دلار قیمتشه. 

2706