1648
1632

سلام خانوما آدرس یه جایی رو میخوام که لوازم آرایشی خوب و با کیفیت با قیمت مناسب داشته باشه،بعد نظرتان راجع به کرم پودر و ریمل بورژوا چیه؟میخوام مژه هامو پرپشت کنه ضد آبم نباشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به همه نی نی سالم بده نی نی منم سالم و سلامت بذار تو بغلم شکرت به خاطر هدیه قشنگت  الهی آمین اللهم صلی علی محمد و آل محمد......الا ماشاالله الله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم 

کرم پودر مک‌و پرشین لیدی میزنم‌برای مهمونی برای استفاده روزانه هم کرم پودر لیدی و ریمل هم لورآل

یا  حضرت علی اصغر(ع) با دست های کوچکت گره بزرگترین مشکل زندگی ام را باز کن و عنایتی کن مرا هم مادر کن

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

من تبريزى نيستم ادرس بلد نيستم ولى كرم پودراى بورژوا مدل هلثى ميكس براى پوست خشك و اير مت براى پوست چرب واقعا عالين! ريملاشم خوبن ولى يه ايراد بزرگ داره بيشترشون رو انگار بايد اسيد بريزى تا پاك شه😂

1522
اگه متوسط هزینه می‌کنی برو ۳راه بهشتی ولی گرون میخوای پالادیوم رشدیه و مغازهای شهناز و ولیعصر خوبن ...

کجای سه راه بهشتی؟درحد80تومن هر کدوم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به همه نی نی سالم بده نی نی منم سالم و سلامت بذار تو بغلم شکرت به خاطر هدیه قشنگت  الهی آمین اللهم صلی علی محمد و آل محمد......الا ماشاالله الله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم 
پاساژ ۱۱۰ سه راه امین

کدوم مغازه؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من از یه حای ثابت نمیگیرم ولی معمولا پاساژ ونک و از شهرک و تربیت شیخ صفی

کدوم شهرک؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
8
اورا چوخ باهادی باوا😢

یوخ باهادیر جنسلری یاخجیدی اخی ایری یردن آلاندا کپی آداما باسیلار

یا  حضرت علی اصغر(ع) با دست های کوچکت گره بزرگترین مشکل زندگی ام را باز کن و عنایتی کن مرا هم مادر کن
من تبريزى نيستم ادرس بلد نيستم ولى كرم پودراى بورژوا مدل هلثى ميكس براى پوست خشك و اير مت براى پوست ...

آهان ممنون گلم پوست من مخلوطه،درمورد ریمل چی پیشنهاد میدی؟من ریمل اوریفیلیم خریدم ضد آب اصلا راضی نیستم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کرم پودر مک‌و پرشین لیدی میزنم‌برای مهمونی برای استفاده روزانه هم کرم پودر لیدی و ریمل هم لورآل

اگه مک اصله من جای شما بودم اون رو روزانه میزدم... کرم های خوب عوارض کمتری دارن... البته اگه اصل باشه... در سایت های خارجی 30 دلار الی 40 دلار قیمتشه. 

1626
۴۰متیر میگن ها اورا گئد کلا بیدا خیابان دی هامسی لوازم آرایشی کیفیت دری ده پولونا گوره چوخ یاخجی وی

اورا گدممشیم ولی هامی دییر بتر اوجوزدی اخی اصل دی جنس لری؟

۴۰متیر میگن ها اورا گئد کلا بیدا خیابان دی هامسی لوازم آرایشی کیفیت دری ده پولونا گوره چوخ یاخجی وی

میشناسم کدوم مغازه برم؟پایینتر از زرگریا رومیگی؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه مک اصله من جای شما بودم اون رو روزانه میزدم... کرم های خوب عوارض کمتری دارن... البته اگه اصل باش ...

اینلی محشره برای روزانه استفاده کنی خودت متوجه میشی

1651