2703
2553
عنوان

فیلم زایمان😁😂🤣

333 بازدید | 11 پست

یه فیلم زایمان دیدم تو تینستا

گمش کردم وگرنه لینکشو میذاشتم

انقد خندیدیم با مامانم

واقعی بودا

💖💚💙 خدایا جوانی خواهرمو بهش ببخش، ستون نازک امیدمونو نشکن 🤲از آدمهای روانی دوری کنید، بذار بگن ترسید، آره ما از حیوون وحشی میترسیم 👊سیر تکامل من در نی نی سایت: کوشاجون ۹۴، مکگیل ۹۶، سانتیاگو مکگیل ۹۷، سانتیاگو ۹۸ 🙄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

یه زن سیاهپوست تووماشین جلو کنار همسرش که رانندگی میکرد نشسته بود و درد زایمانش بود

سه تا بچه یه پسر ۸ ساله دختر همون سنی و یه پسر ۱۱ ساله

اینا ترسیده بودن سه تایی داشتن گریه میکردن

مامانشونم داشت بچشو بدنیا میاورد

💖💚💙 خدایا جوانی خواهرمو بهش ببخش، ستون نازک امیدمونو نشکن 🤲از آدمهای روانی دوری کنید، بذار بگن ترسید، آره ما از حیوون وحشی میترسیم 👊سیر تکامل من در نی نی سایت: کوشاجون ۹۴، مکگیل ۹۶، سانتیاگو مکگیل ۹۷، سانتیاگو ۹۸ 🙄

فیلم درد کشیدن مادر برای تولد یک معجزه تنها چیزیه تو این دنیا که خنده نداره

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2714

انقد این سه تا از ترس جیغ زدن مامانه فارغ شد

اصلا صدای خود زائو معلوم نبود

عالی بود

دلم میخواست قورت بدم سه تا بچه ها رو انقد با نمک بودن😁😁😁

همونی که تو ساحلن یهو یه بچه گنده از زیر شنا میاد بیرون؟

نه این واقعی بود 😁😁😁

خیلی کیوت بود