2726

بابام زده برا طبقه بالاشون ولی آشپزخانه بزرگ  دور تا دور بالا و پایین شد نزدیک ۱۰ میلیون البته آشنا بود هم جنس خوب هم تخفیف و هم قرضی زده سفید ومشکی

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اگه آشنا پیدا کنین و اقساطی ام دی اف بزنین خیلی خوب میشه ها! 😕

برا خونه بالام میپرسم آخه هی میگه گرون میشه عوص نمیکنه ،، چند ساله صبر کردیم،،. گفتم حالا که اینجوری میوه فلزی بزنیم،،،،، چقدر صبر کنیم 

برا خونه بالام میپرسم آخه هی میگه گرون میشه عوص نمیکنه ،، چند ساله صبر کردیم،،. گفتم حالا که اینجوری ...

کابینت دست دوم

و یا کابینتایی که مدل توی مغازه هستن ارزونترن

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!

کابینتای خونه آبجیم ک فلزیه بنظرم ک خوشگله حالا خود دانید 

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
اره خوبه مبارکش باشه 

فدات☺

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
قشنگ شده؟؟ خیلی فرقشع با ام دی اف منظورم ظاهرشه؟؟؟ ؟

اره خیلی سفید یو سیاه زده متاسفانه عکسش رو ندارم ولله طبقه پایین ام دی اف از پایین شیک تر شده حاشیه اش مشکی درب هاش سفید با خود امشب مشکی به نظر هممون  فلزیاشیک ترن

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم