2733
2734

امتحان با افسر ؟همین ماشین وایساد بپر بالا ما هم همین جور میپریدیم بالا صدامون نمیزدن

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چکار کنم قبول شم😐

کاری نداره فقط همه چی رو رعایت کن من بار دوم قبول شدم همه چی رو مو به مو انجام میدادم الان تمام کارای که باید بکنی و به ترتیب مرور کن اولش که میخای بری سوار بشی از پشت ماشین برو یه نگاه به ماشین یه ایست کنار چراغ راهنما که یعنی مثلا داری نگاه میکنی که ماشین نیاد بعد در و به عرض شونت باز میکنی بعد قانون صادرک و بعد درتا رو انجام بده موقع دوبل زدن حتما حتما به اینه خودت هم نگاه کن خیلی براشون مهمه بعد ایست سی درجه. و استثنا رو موقع دنده عقب و دوبل زدن و دنده سه رو باید بگی همین رو رعایت کن ایشالا قبول میشی یه نکته دیگه اگه ماشین یا موتوری میومد میخواستی از پارک بیای بیرون اگه بهت گفت برو توجه نکن بزار ماشین بره بعد تو راه بیوفت

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣