2726

دیروز که برادر شوهرم ناهار اومد قیمه گذاشته بودم سوخت مجبور شدیم کباب بخریم اونم فهمید سوخته امشب هم خونه مامانم بودم پدرشوهرم شام گف میام منم مجبوری رفتم خونه مامانم دلمه گذاشته بود شاممونم داد ولی شرمنده شدم خیلی بد بود دلمش فقط برنج و لپه و سبزی بود ببخشید ولی حالم بد شد قوم شوهرم دلمه رو چرب و چیلی و قرمز میکنن یعنی رب میزنن داخلش حالا آوردم زرشک اینام تفت دادم ریختم روش ولی معلوم بود به زور میخوره این چه شانسیه آخخه حالا باقی روزا که خودمونیم همه چی تموم میشما حتما تو خونه پشتم حرف میزنن

دعا کنین تو این روزای پربرکت که روزای سخت بیماری کوچولوم دیگه برنگرده التماس دعا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چرا خونه خودتون دعوت نکردی پدرشوهرت رو؟

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍

اشکال نداره پیش میاد واسه همه خودتو سرزنش نکن 

یعنی چی زدن و زرت میان خونه شام و نهار😒 انقدر بدم میاد خودشون دعوت میکنن😒 من که تو این۱۴سال رو به هیچکس ندادم جرات کنه این شکلی بیاد خونم.

یه تاپیکم نیس بریم حرف مفت بزنیم یکم    

من و تو که عرضشو نداریم کاش نازی تاپیک بزنه😣

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
اشکال نداره پیش میاد واسه همه خودتو سرزنش نکن  یعنی چی زدن و زرت میان خونه شام و نهار😒 انقدر ...

خونشونو دادگاه سر ارث اینا توقیف کرده خودشونم دهات هستن مجبورن بیان خونه ما ولی کلا اخلاقشون همینه منتظر دعوت نیستن شاید من چیزی تو خونه ندارم آخه

دعا کنین تو این روزای پربرکت که روزای سخت بیماری کوچولوم دیگه برنگرده التماس دعا
خیلی گندا    

من همیشه تنعا بودنی غذاهام عالیه خونمم تقریبا تمیز ولی نمیدونم از استرسه شانسه جلو قوم شوهر معروف شدم به بی دست و پا و دستپخت افتضاح

2706