2726
عنوان

چرا بعضی دکترا اینقد کلاش شدن

193 بازدید | 8 پست

من دوسال پیش پی چی دی کردم حدود 15یا16میلیون خرج کردم امد و رفت و اعصاب خوردیش بماند ، الان فهمیدم اصلا ازمایش رویان نیاز نبوده وقتی هیچ مشکل ژنتیکی تو زوج پیدا نشده، با دلیل و منطق،........خدا لعنت کنه کسایی رو ک از نگرانی و مشکلات دیگران برای منافع و پر کردن جیب خودشون استفاده میکنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا لعنت کنه دکترای اذیت کار رو و اونایی که کار مردم رو راه نمیندازن 

یعنی این بی شرف آدم معروفیم هستش نمیدونم با آزمایشگاه قرار داد داشته چند نفر مثل منو اینجوری سر دواندند، به خدا حلقمم فروختم، بی شرفا

2728

اینا همینن دیگه فقط فکر جیب خودشون هستن من رفتم دکتر سربچه ی قبلی نزدیک ۵میلیون خرج کردم حالا که باز حامله شدم بردم آزمایش نشون دادم اصلا نگاه نکرد بیا آمینیو بشو میگم وقتی همه چی خوبه فرستادم آزمایش و سونو رو شهرستان اونجا گفتن مشکلی نداره 😐😐😐😐آدم چی بگه به ایندکترا 

بعدم میان میگن تو ایران دکتر و دارو ارزونه، نمی گن نسبت به اقتصاد و نسبت به درامد و ارزش پولمونم هزینه دکتر دوا هم زیاده، اکثرا هم ک دکتر نیستند با اینکه زیاد دارن بازم مریضن ، با نگران کردن بیش از حد و بیخودی، زیپ کیف مریضارو شل میکنن تا شاید از حرصشون کم شه، تازه خیلی هاشوم هیچ  وجدان هم ندارن

اینا همینن دیگه فقط فکر جیب خودشون هستن من رفتم دکتر سربچه ی قبلی نزدیک ۵میلیون خرج کردم حالا که باز ...

شرف بی معنی شده واسه خیلی هاشون، تازه نسل قبلی دکترا بهتر این جدیدا ک با پول و دانشگاه آزاد یا جورایی دیگه می رن پزشک میشن وای، خدا ب دادمون برسه