2737
2734

من از اول شهریور تصمیم گرفتم که ابان ماه اقدام کنم واسه بارداری تو این مدت هم اقدامات لازم مثل ازمایشها و خوردن ویتامین و... رو انجام دادم. ولی تواین مدت تصمیم گرفتم که امسال ارشد شرکت کنم. چون رشته معماری هستم دو مرحله ازمون دارم یکی تستی که اردیبهشت برگزار  میشه عملی  هم تقریبا هفته اول مرداد. حالا موندم چیکار کنم اگه ابان اقدام کنم و فرض رو بر این بزارم که همون بار اول باردار بشم زایمانم تقریبا ۳۰ تیر ماه میشه

تعداد رای : 2
نظرسنجی
از همون ابان اقدام کنم واسه بارداری
1
50%
دو سه ماه عقب بندازم اقدام رو
1
50%

اینم بگم که ۳۰ سالمه و ۶ ساله ازدواج کردم. امتحان ارشد هم حتما میخوام بدم. اگه چند ماه دیرتر هم اقدام کنم بچه نیمه دوم به دنیا میاد. موندم چیکار کنم. میدونم احتمالش هست ماه اول باردار نشم ولی خب احتمالم داره که بشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
به نظر من اقدام کن چه مدونی که همون موقع حامله میشی شاید ۶ ماهه از اقدامت که گذشت حامله شدی شایدم هم ...

اره نمیدونم چقدر احتمال داره که همون بار اول بشه نمیدونم  زمانو از دست میدم اقدام‌نکنم یا اینکه چند ماه زیاد مهم نباشه. دکترمم گفت بعد ۶ ماه اقدام اگه باردار نشدی بیا. ازمایشاتم عالی بود چکاپ کلی هم دادم‌ . مشکل تنبلی و... هم ندارم پریودم کاملا منظمه چند ماهم هست واسه تقویت تخمک و اسپرم من و همسرم هم ویتامین میخوریم هم دمنوش و عرقیجات. وزنمم ۴ کیلو کم‌کردم.به نظرت چقدر احتمال داره تو اقدام اول باردار بشم؟

2738
اره نمیدونم چقدر احتمال داره که همون بار اول بشه نمیدونم  زمانو از دست میدم اقدام‌نکنم یا اینکه ...

خبلی بستگی به بدن و زمان درست رابطه داره 

برای من دو ماه طول کشید 

ولی خواهرم فقط با یکبار رابطه باردار شد. تصمیم داشت بچه دار بشه بعد پشیمان شد و گفت چند ماه دیرتر ولی همان یکبار باردار شد

اره نمیدونم چقدر احتمال داره که همون بار اول بشه نمیدونم  زمانو از دست میدم اقدام‌نکنم یا اینکه ...

بخدا نمیدونم بدن هرکسی فرق میکنه شاید دوسه ماه طول بکشه تا باردار بشی شایدم ۶ماه تا یکسال بشه

فقط خدا میدونه

یه موردی هم هست با بچه درس خواندن سختی های خودش داره

میشه اول بچه دار بشی مثلا دو سالش شد ارشد بخوانی 

ولی میگم با بچه درس خواندن خیلی همت میخواد 

من شخصا فکر درس خواندن برای دکترا صد بار امده تو ذهنم ولی سریع ولش کردم 

یه موردی هم هست با بچه درس خواندن سختی های خودش داره میشه اول بچه دار بشی مثلا دو سالش شد ارشد بخوا ...

اخه این چند سال شرایط ادامه تحصیل نداشتم سر کار بودم تا خونه و ماشین تهیه کنیم. الان دیگه از نظر مالی قرض و بدهکاری ندارم . پروانه نظارت و طراحی هم دارم میخوام حتما ارشد رو بگیزم نمیخوام دیگه عقب بیفته. سختیش رو به جون میخرم. از یه طرفم تو دفترم خیلی پایان نامه های ارشد کار کردم فکر نمیکنم خیلی واسم سخت باشه. پشیمونم که زودتر نخوندم. اول ازدواج شرایطش رو نداشتم اصلا

بخدا نمیدونم بدن هرکسی فرق میکنه شاید دوسه ماه طول بکشه تا باردار بشی شایدم ۶ماه تا یکسال بشه فقط خ ...

خیلی واسم سخته تصمیم‌بگیرم. از یه طرف عقب بندازم میفته تو سال تحصیلیم زودم اقدام کنم میفته موقع زایمان 😐😐نمیدونم‌کدومش سختتره ... ماه های اخر وضعیتتون چطور بود راحت میتونستین به کاراتون برسین؟؟ میتونم به نظرت کلاس برم واسه امتحان ارشد و چند ساعت بشینم سر ازمون؟؟ از دکتر پرسیدم گفت مثل یه ادم عادی میتونی به همه کارات برسی نترس

2706