2726
عنوان

دوستان اصفهانی

104 بازدید | 18 پست

نظرتون درمورد ویدا سلطانیه چیه دکتر زنان هست برا زایمان میخوام

شکستن دل به شکستن استخوان دنده می ماند از بیرون همه چیز خوبست اما هر نفسی که میکشی دردیست...🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دکتر زهرا جعفری پور فوق الادست من پیشش زایمان کردم اینقد دستش سبکو خوب بود اینقد بخیمو تمیز زد قبل عملم من استرس داشتم نازم میکرد انقد ارامش بم داد عالی بود...دکتر الهه امیریم دکتر خیلی خوبیه

جاوید عشق مامان
دکتر زهرا جعفری پور فوق الادست من پیشش زایمان کردم اینقد دستش سبکو خوب بود اینقد بخیمو تمیز زد قبل ع ...

من پیش اون میخواستم برم اما شنیدم فقط طبیعی میکنه حتی اگه خیلی اوضاع حاد بشه حاضر نیس سز کنه ترسیدم

شکستن دل به شکستن استخوان دنده می ماند از بیرون همه چیز خوبست اما هر نفسی که میکشی دردیست...🥺
کدوم بیمارستان زایمان انجام میده؟ زیرمیزی هم میگیره؟

من بیمارستان امیرالمومنین بودم نه هزینه زیرمیزی نگرفت گفت باخوده بیمارستان...فک کنم با بیمارستان دیگم کار کنه ادرس مطبشم دقیق یادم نیست تونت میتونی سرچ کنی

جاوید عشق مامان
من پیش اون میخواستم برم اما شنیدم فقط طبیعی میکنه حتی اگه خیلی اوضاع حاد بشه حاضر نیس سز کنه ترسیدم

نه اتفاقا اینقد راحت برامن زد سزارین من دوسه جا دیگه رفتم همه گفتن طبیعی دیگه رفتم پیشش برام نامه داد برا سزارین...البته من وزن پجم بالا بود 4.100بود ولی جاها دیگه میگفتن باید طبیعی ولی این زد سز ولی طبیعیاشم خیلی ازش راضی بودن میگفتن خیلی راحت زایمانمون کرد کلا دستش سبکه

جاوید عشق مامان
نه اتفاقا اینقد راحت برامن زد سزارین من دوسه جا دیگه رفتم همه گفتن طبیعی دیگه رفتم پیشش برام نامه دا ...

اهان چه خوب.چون من زایمان اولمه خیلی استرس دارم

عزیزم اگه ماه بالای بارداری بریم قبولمون میکنه فقط برازایمان؟

من خونم خوزستان بود برازایمانم رفتم اصفهان پیش مادرم ماه هشت بودم اول قبول نمیکرد بعد دیگه باش صحبت کردیمو گفتم ازراه دور اومدمو نامه دکترمو دادم بش قبول کرد

جاوید عشق مامان
2706