1507
1482
باعرض معذرت نمیشناسم

عزیزم چه امضای خوبی😍😍😍 امیدوارم منم یروزی بیام امضای توروبزنم

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربون مواظب نی نی تودلم باش اونو سالم بهم برسون😍😍😍

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

ان شاالله صحیح وسالم و تپل ومپل بغلش کنی عزیزم😘

مرسی عزیزم😚😚😚 تنهاآرزوم همینه.ان شااله پسرت همیشه زنده باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1473

دکتر زهرا جعفری پور فوق الادست من پیشش زایمان کردم اینقد دستش سبکو خوب بود اینقد بخیمو تمیز زد قبل عملم من استرس داشتم نازم میکرد انقد ارامش بم داد عالی بود...دکتر الهه امیریم دکتر خیلی خوبیه

جاوید عشق مامان
دکتر زهرا جعفری پور فوق الادست من پیشش زایمان کردم اینقد دستش سبکو خوب بود اینقد بخیمو تمیز زد قبل ع ...

کدوم بیمارستان زایمان انجام میده؟ زیرمیزی هم میگیره؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دکتر زهرا جعفری پور فوق الادست من پیشش زایمان کردم اینقد دستش سبکو خوب بود اینقد بخیمو تمیز زد قبل ع ...

من پیش اون میخواستم برم اما شنیدم فقط طبیعی میکنه حتی اگه خیلی اوضاع حاد بشه حاضر نیس سز کنه ترسیدم

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کدوم بیمارستان زایمان انجام میده؟ زیرمیزی هم میگیره؟

من بیمارستان امیرالمومنین بودم نه هزینه زیرمیزی نگرفت گفت باخوده بیمارستان...فک کنم با بیمارستان دیگم کار کنه ادرس مطبشم دقیق یادم نیست تونت میتونی سرچ کنی

جاوید عشق مامان
من بیمارستان امیرالمومنین بودم نه هزینه زیرمیزی نگرفت گفت باخوده بیمارستان...فک کنم با بیمارستان دیگ ...

عزیزم اگه ماه بالای بارداری بریم قبولمون میکنه فقط برازایمان؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1334
من پیش اون میخواستم برم اما شنیدم فقط طبیعی میکنه حتی اگه خیلی اوضاع حاد بشه حاضر نیس سز کنه ترسیدم

وای اینجورکه خیلی بده

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نه اتفاقا اینقد راحت برامن زد سزارین من دوسه جا دیگه رفتم همه گفتن طبیعی دیگه رفتم پیشش برام نامه داد برا سزارین...البته من وزن پجم بالا بود 4.100بود ولی جاها دیگه میگفتن باید طبیعی ولی این زد سز ولی طبیعیاشم خیلی ازش راضی بودن میگفتن خیلی راحت زایمانمون کرد کلا دستش سبکه

جاوید عشق مامان
نه اتفاقا اینقد راحت برامن زد سزارین من دوسه جا دیگه رفتم همه گفتن طبیعی دیگه رفتم پیشش برام نامه دا ...

اهان چه خوب.چون من زایمان اولمه خیلی استرس دارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم اگه ماه بالای بارداری بریم قبولمون میکنه فقط برازایمان؟

من خونم خوزستان بود برازایمانم رفتم اصفهان پیش مادرم ماه هشت بودم اول قبول نمیکرد بعد دیگه باش صحبت کردیمو گفتم ازراه دور اومدمو نامه دکترمو دادم بش قبول کرد

جاوید عشق مامان
1476
اهان چه خوب.چون من زایمان اولمه خیلی استرس دارم

وایی عزیزم انشالله که به خوشی زایمان کنی منکه روزا اخر گریه میکردم مخصوصا که دکترا میگفتن طبیعی ولی بعد خود خدا همه چیو درست کرد برام انشالله توم زایمان راحتی داشته باشی...

جاوید عشق مامان
وایی عزیزم انشالله که به خوشی زایمان کنی منکه روزا اخر گریه میکردم مخصوصا که دکترا میگفتن طبیعی ولی ...

فدات عزیزم مرسی💋

1
5
10
15
20
25
30
35
40

حقیقتش من یه مامابود دوست مامانم بود اون نامه داد برادکتر که منو سزارین کنه و به علت وزن بالای بچه دیگه مام یه شیرینی دادیم ماما نامه رو بردیم دادیم به دکتر برام نامه داد برا سزارین اگه میخایی باماماصحبت کنم که شمارشو بدم بهت که باش حرف بزنی ببینی میشه یه بهونه بزارن رو پروندت براسزارین

جاوید عشق مامان

من زایمانم با مریم محمدبیگی بود

چهارراه فلسطین 

ببین من تایمم تموم شده بود گفت بیا بستری اما آمپول فشار نزد کیسه آب رو سوراخ کرد تا صبح صبر کرد دید پیشرفت نمیکنم بردم سز

نماینده محصولات پوستی آگوستا / نماینده نوشیدنی های سلامت نیوشا