2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه اینطور نیست من ۳۰سالمه همه رو رد میکنم موردای خیلی خوبیم هستن اتفاقا واقعا دیگه کسی رو نمیپسند ...

30 سال زیاد نیست. من خودم متاهلم. منظورم با دخترهای 35 به بالا تو فامیل بود، میدونم که خیلی هاشون خواستگار ندارن

نه مشکل پسند نیستن. برای سن بالاها خواستگار کمه. 

براي هر سني خواستگار متناسب هست بستگي به شرايط دختر خانوم داره بله دختري كه از پونزده سالگي نشسته تو خونه منتظر خواستگار مطمينا به سي كه برسه ديگه خواستگاراش كم شده و هركي بياد قبول ميكنه اما دختري كه تو اجتماعه و پيشرفت كرده ديگه به خواستگار كمتر از خودش رضايت نميده و در شان خودش ميخواد

2731
اگه مجردی چرا اسم کاربریتو نوشتی منو همسریم؟؟؟🤔

سکوت میکنم🤐😂😂😂

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖

دختر فامیل ما ۳۳ سالشه تحصیلکرده ست همه خاستگاراش باکلاس اند وکیل, استاد دانشگاه, مهندس و اکثرا هم خوب و ادم حسابی اند 

یکی رو انتخاب کرده از اشنای دورشونه خیلی اقای باشخصیتی هست البته دختر خود فامیلمون هم خیلی باوقار و مودبه ...اون اقا انگلیس کار میکنه چندماه دیگه هم عروسیشونه 

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
2738
محاله😊😊یک دختر مستقل برای رسیدن ب رویاهاش میجنگه و هیچوقت از ازدواج نکردن پشیمون نمیشه 😉

وقتی ببینی همه هم سن سالاتون ازدواج کردن بچه دارن و تحصیلاتشون و اشتغالشونم دارن اونوقت بازم همینو میگی؟

اینم بگم مجردی خیلی بهتر از یه ازدواج بد هس 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
اره مشکل پسندن ولی الان برای مجردای سن بالا خاستگار کمتر میاد  و اینم بگم نه تنها خودشون بلکه ...

مسيله أينه كه اگه مشكل پسند نبودن همون سن پايين ازدواج ميكردن بعدم اگه خودشون پيشرفت مرده باشن مورداي در شانشون كمتر ميشه بعدم من اسمشو مشكل پسندي نميزارم نميخوان به هركسي شوهر كنن بعد دچار مشكل بشن بعضي دخترا فقط ميخوان شوهر كنن كه سنشون نره بالا حالا فرق نميكنه چي باشه

وقتی ببینی همه هم سن سالاتون ازدواج کردن بچه دارن و تحصیلاتشون و اشتغالشونم دارن اونوقت بازم همینو م ...

اررره من واقعا برام مهم نیست ک بقیه ازدواج کردن هرکس یک هدفی داره البته توی فامیل ما ازدواج توی سن پایین ی چیز مسخرس کم سن ترین ۲۸ بوده برای ازدواج.من اونقدر استقلال دارم که ب هیچ مردی برای خوشبختیم نیاز نداشته نباشم💪💪

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...
مسيله أينه كه اگه مشكل پسند نبودن همون سن پايين ازدواج ميكردن بعدم اگه خودشون پيشرفت مرده باشن موردا ...

قبول دارم 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
محاله😊😊یک دختر مستقل برای رسیدن ب رویاهاش میجنگه و هیچوقت از ازدواج نکردن پشیمون نمیشه 😉

عزيزم اينكه درگير شوهر كردن باشي و از پيشرفت بموني و هدف و آرزوها بشه ازدواج غلطه اما اگه بگي اصلا نميخوام تا فلان سن ازدواج كنم هم غلطه شما اهدافتو دنبال كن اگه اوني كه واقعا ميخواي اومد سر راهت حتما ازدواج كن و با كمكش پيشرفت كن البته من مطمينم اگه اوني كه بايد سر راهت بياد خودت تصميمتو عوض ميكني😂

2706