2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
نه مشکل پسند نیستن. برای سن بالاها خواستگار کمه. 

مشکل پسندن که دیر ازدواج می‌کنن، وگرنه مثل خیلیا می‌گفتن فقط شوهر کنیم بریم

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

دختر فامیل ما ۳۵ سالشه خواستگار داره اما دیگ پسر مجرد نیست همه پیرمرد یا مرد بچه دار یا کوچکتر از خودش

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖
2714

اره مشکل پسندن ولی الان برای مجردای سن بالا خاستگار کمتر میاد 

و اینم بگم نه تنها خودشون بلکه خانواده هاشون مشکل پسند هستن توانتخاب خاستگار

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
نه اینطور نیست من ۳۰سالمه همه رو رد میکنم موردای خیلی خوبیم هستن اتفاقا واقعا دیگه کسی رو نمیپسند ...

پس اسم کاربریت چی میگه؟ 🤔🤔

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
من ک تا ۳۵ سالگی ازدواج نمیکنم برام هم اهمیت نداره دیگران چی میگن😊

الان چند سالتونه؟

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖
من ک تا ۳۵ سالگی ازدواج نمیکنم برام هم اهمیت نداره دیگران چی میگن😊

بعداً از اینکار پشیمون میشی 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2706