1464
1459

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

1475
نه مشکل پسند نیستن. برای سن بالاها خواستگار کمه. 

مشکل پسندن که دیر ازدواج می‌کنن، وگرنه مثل خیلیا می‌گفتن فقط شوهر کنیم بریم

عشق یعنی من ِ سرمایی ِ تب دار و مریض          ژاکتم را بدهم تا که تو سرما نخوری
نه اینطور نیست من ۳۰سالمه همه رو رد میکنم موردای خیلی خوبیم هستن اتفاقا واقعا دیگه کسی رو نمیپسند ...

اگه مجردی چرا اسم کاربریتو نوشتی منو همسریم؟؟؟🤔

هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💖

اره مشکل پسندن ولی الان برای مجردای سن بالا خاستگار کمتر میاد 

و اینم بگم نه تنها خودشون بلکه خانواده هاشون مشکل پسند هستن توانتخاب خاستگار

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
1432
نه اینطور نیست من ۳۰سالمه همه رو رد میکنم موردای خیلی خوبیم هستن اتفاقا واقعا دیگه کسی رو نمیپسند ...

پس اسم کاربریت چی میگه؟ 🤔🤔

عشق یعنی من ِ سرمایی ِ تب دار و مریض          ژاکتم را بدهم تا که تو سرما نخوری
من ک تا ۳۵ سالگی ازدواج نمیکنم برام هم اهمیت نداره دیگران چی میگن😊

بعداً از اینکار پشیمون میشی 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
1474

30 سال زیاد نیست. من خودم متاهلم. منظورم با دخترهای 35 به بالا تو فامیل بود، میدونم که خیلی هاشون خواستگار ندارن

نه مشکل پسند نیستن. برای سن بالاها خواستگار کمه. 

براي هر سني خواستگار متناسب هست بستگي به شرايط دختر خانوم داره بله دختري كه از پونزده سالگي نشسته تو خونه منتظر خواستگار مطمينا به سي كه برسه ديگه خواستگاراش كم شده و هركي بياد قبول ميكنه اما دختري كه تو اجتماعه و پيشرفت كرده ديگه به خواستگار كمتر از خودش رضايت نميده و در شان خودش ميخواد

1450