2726

خیلی مشکلات بدی داشتیم بابام حق طلاق رو ازش گرفت با سکه.....  ولی الان چندساله گذشته بچه هم داریم.. یه احساس بدی دارم... چند دفعه شنیدم که بهش سرکوفت میزنن

وا چ سرکوفتی! ؟؟؟

من روز عقد توو عقدنامم نوشت اقاهه و امضاکردیم فرداشم رفتیم دفتر اسناد، رسمیش کردیم 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیز من مشکلتو حل کن اول ببین شوهرتم از این شرایط ناراحته یا ن؟!از طرفی هرکی بهش حرف زد پشتش دربیا این بیشتر خوشحالش میکنه هیچی برا ی مرد بهتر از این نیست هرکی گف جواب بده بگو حق طلاق باهرکی باشه شما چرا بیشتر از ما ناراحتین ؟!والا اینقدی که شما فکر طلاق و حق طلاق مایین خودمون نیستیم

نه اصلا این کارو نکن اگه دادی حق طلاقو همونایی که سرکوفتش میزنن میگن طلاقش بده شرشو کم کن 

داشتن حق طلاق توسط زن، معنیش این نیس ک مرد حق طلاق نداره ک. 

زن حق طلاقم داسته باشه بازم مرد میتونه طلاقش بده. 

حق طلاق زن یجور تساوویه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
فکر نکنم اینجوری باشه مطمئنی؟؟؟

بله مطمئنم. 

خودم حقوق خوندم

شما با حق طلاق وکالت داری خودتو مطلقه کنی.، این معنیش نیس ک شوهرت نتونه طلاقت بده ک

فکر نکنم اینجوری باشه مطمئنی؟؟؟

چرا عزیزم هست اون درهرصورت هرموقع بخاد میتونه طلاقت بده ولی اگه شما یه موقع طلاق بخای سرلج بیفته اذیتت میکنه پس این حق رو تحت هیچ شرایطی بهش برنگردون تحت هیچ شرایطیا حالا ک پدرت بادرایت تونسته حق طلاقتو بگیره پس نزار با قلدربازی یا مظلوم نمایی ازت پسش بگیره

2706