1464
1411
عنوان

جملات ناب

104 بازدید | 21 پست

هرکی هر جمله ای ک خیلی خوشش اومده و روش تاثیر گذاشته بنویسه میتونین جملات طنز قهری وکنایه بیت هرچیز ک دوست دارین بنویسین❤️

یه روزی دست خودمو میگیرم میبرمش یه جا که دست هیچکس بهش نرسه

میخوای وام بگیری؟یا واسه وامت ضامن نیاز داری؟

هرکدوم رو بخوای تو وامیار میتونی پیدا کنی تازه ، ما بهت مشاورم میدیم

وامیار مشاور هوشمند مالی شما

بهشت ارزانی آنانی که نشسته سر سجاده هایشان دل میشکنند

پیامی به بنده های دل شکسته از طرف پروردگار     من هستم... هنوز خدایت همان خداست! هنوز روحت از جنس من است! اما من نمی خواهم تو همان باشی! تو باید در هر زمان بهترین باشی.نگران شکستن دلت نباش! می دانی؟ شیشه برای این شیشه است چون قرار است بشکند. و جنسش عوض نمی شود و می دانی که من شکست ناپذیر هستم و تو مرا داری برای همیشه! چون هر وقت گریه می کنی دستان مهربانم چشمانت را می نوازدچون هر گاه تنها شدی، تازه مرا یافته ای چون هرگاه بغضت نگذاشت صدای لرزان و استوارت را بشنوم، صدای خرد شدن دیوار بین خودم و تو را شنیده ام! درست است مرا فراموش کردی، اما من حتی سر انگشتانت را از یاد نبردم! دلم نمی خواهد غمت را ببینم می خواهم شاد باشی این را من می خواهم تو هم می توانی این را بخواهی خشنودی مرا من گفتم : وجعلنا نومکم سباتا (ما خواب را مایه آرامش شما قرار دادیم) و من هر شب که می خوابی روحت را نگاه می دارم تا تازه شود نگران نباش! دستان مهربانم قلبت را می فشارد.شب ها که خوابت نمی برد فکر می کنی تنهایی ؟ اما، نه من هم دل به دلت بیدارم! فقط کافیست خوب گوش بسپاری! و بشنوی ندایی که تو را فرا می خواند به زیستن
1473

بترسیم از دادگاهی که قاضیش شاهد هم باشد(خدا)

پیامی به بنده های دل شکسته از طرف پروردگار     من هستم... هنوز خدایت همان خداست! هنوز روحت از جنس من است! اما من نمی خواهم تو همان باشی! تو باید در هر زمان بهترین باشی.نگران شکستن دلت نباش! می دانی؟ شیشه برای این شیشه است چون قرار است بشکند. و جنسش عوض نمی شود و می دانی که من شکست ناپذیر هستم و تو مرا داری برای همیشه! چون هر وقت گریه می کنی دستان مهربانم چشمانت را می نوازدچون هر گاه تنها شدی، تازه مرا یافته ای چون هرگاه بغضت نگذاشت صدای لرزان و استوارت را بشنوم، صدای خرد شدن دیوار بین خودم و تو را شنیده ام! درست است مرا فراموش کردی، اما من حتی سر انگشتانت را از یاد نبردم! دلم نمی خواهد غمت را ببینم می خواهم شاد باشی این را من می خواهم تو هم می توانی این را بخواهی خشنودی مرا من گفتم : وجعلنا نومکم سباتا (ما خواب را مایه آرامش شما قرار دادیم) و من هر شب که می خوابی روحت را نگاه می دارم تا تازه شود نگران نباش! دستان مهربانم قلبت را می فشارد.شب ها که خوابت نمی برد فکر می کنی تنهایی ؟ اما، نه من هم دل به دلت بیدارم! فقط کافیست خوب گوش بسپاری! و بشنوی ندایی که تو را فرا می خواند به زیستن
1432

دلگیرمباش از مرغانی که در خانه تو دانه میخورند و در خانه همسایه تخم میگذارند روزی میرسد که بوی کبابشان را حس میکنی صبور باش صبر اوج احترام به حکمت خداست ....

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟حاجت روا ان شالله

با تو بودن را دوست دارم....

نه برای تنهایی ام ، نه برای دلخوشی ام

فقط برای اینکه سایه ات را

روی دلم پهن کنی

و زندگی را نفس به نفس

با نفسهایت در دلم جریان بدی...

تا پازل خوشبختی ام را

با نگاه های عاشقانه ات

به معنا برسانم..

‏ینی گیرت بیارم،هی ببوسمت،هی ببوسمت
1476

‏زرنگ شماهاييد كه پسر پولدار مخ ميكنيد كه زود بياد خواستگاريتون، من همون كصخليم كه ١٠سال به پاي عشقش ميشينه آخرشم طرف ميره دختر خالشو ميگيره❤

If you can not love me at my worst, don't love me at all

اگه نمیتونی تو بدترین حالتم دوستم داشته باشی،‌ اصلا دوستم نداشته باش:)

Sometimes it's better to stay quiet

بعضی وقتا بهتره ساکت بمونی...:)

خیلی سخته

ادای محکم بودن رو در بیاری):

خیلی سخته ب اجبار بخندی

وقتی تو قلبت گریه میکنی.....

خیلی سخته همه ب خوشبختیت حسرت بخورن وقتی خودت میدونی کم اوردی....:)

1457