2733
2734

یه درس عمومی دو واحدی رو میخواستم حذف کنم که سه روز در هفته شهر خودم باشم ولی آموزش گفت اونایی که حذف کردن الان ترم نه و دهن راست گفته یعنی :/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا دو سه ترم برای دو واحد آخه 😐

میتونی ترم تابستونی برداری تو شهر خودت 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2728
2738

اگر چندتا دیگه هم حذف کنی عقب میوفتی معذفی ب استاد واسه همین روزهاست! بعدم نهایتا به دانشکده ی دیگه مهمان میشی! اگر دیگه واقعا ترم بعد ارایه ندادن! 

همین الان برو ببین دانشکده های دیگه تون همون رو تو روزهای معمول ک میری دارن مهمان شو

یعنی چی؟ من ترمکم نمیدونم اینارو    

اگه تو ترمای آینده درسی رو نیفتی که از بقیه عقب بیفتی و هیچ درس دیگه ای رو حذف نکنی مشکلی نداره

ولی اگه درسات انباشته بشن و تداخل تو انتخاب واحد و ساعتای کلاسات باشه ترم ۹ و ۱۰ میشی

معرفی به استادم خیلی راحته آخر ترم استاد یه جزوه میده و امتحان ازت میگیره ۱۰۰ درصد هم پاس میشی

محیا خانوم هستم🤪😎
تو شهر خودم رشتم نیست

مگه نگفتی درس عمومی 

اگه بین رشته های دیگه مشترک باشه میتونی با رشته های دیگه بری

البته اینم بگم دروس عمومی توی تابستون زیاد ارائه نمیشن

ولی بازم جستجو کن تو دانشکده های دیگه ، همون دانشگاه خودتون شاید روزی باشه کلاس که به برنامه ات بخوره ، مثلا کلاس بعداز ظهر بری 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2706