2726
عنوان

مامان بيچارم😞😢

| مشاهده متن کامل بحث + 614 بازدید | 29 پست

بهترین راه باهمچین افرادی قطع رابطه هست..تمام

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
چقد زندگی تو همچین خونه هایی سخت و زجر آورده چرا بابات پشت مامانت تاحالا واینستاده که اونا به خودشو ...

بابام حريف خواهراش نميشه اخه اونا خيلي خيلي هار هستن

مامان باباي من خيلي اشتباه كردن كه كنار اينا موندن و ادامه دادن

خدايا مراقب مردم ايران عزيزم باش 😞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از محبت ادما هار میشوند همین اشتباه مامانت خوبی بیش از حده قطع رابطه کنید راحت بشید بابا من همه فامیلای پدریمونو مرده حساب میکنیم هر کی هر فحشی دلش میخواد بهشون بده 😆

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

منم یه عمه دارم که واقعا خدانشناسه واقعاا... درحدی که یه بار به ۴_۵ نفر سپرده بود که زن یکی از اقواممونو بدزدن و بی آبروش کنن ولی بعد از عاقبتش ترسید پشیمون‌ شد...حالا اون‌ زن بیچاره با عمه من کاری نداشتاااا عمم با شوهرش یه خصومت شخصی داشت...کلا یه آدم‌خیلی خیلی خیلی عوضی و آشغالیه این عنه من

اینکه هیچکس شبیه حرفاش نیست به کنار....چرا هیچکس شبیه عکساش نیست؟!😕
2728
بابام حريف خواهراش نميشه اخه اونا خيلي خيلي هار هستن مامان باباي من خيلي اشتباه كردن كه كنار اينا م ...

تو دیگه نزار اشتباه کنند. خودتم پشت مامانت وایسا. اول از همه که جداشید برید راه دور اگه نشد هرجا بی احترامی به مامانت دیدی اگه دیدی مامانت جوابشونو نداد تو جوابشونو بده

واااااای حالا چجوری کارش لو رفت؟ 

هیچی لحظه آخری پشیمون شده بود...خودش واسه یه نفر تعریف کرد اونم واسه ما

اینکه هیچکس شبیه حرفاش نیست به کنار....چرا هیچکس شبیه عکساش نیست؟!😕
طرف مامانم چون خوبي هاي مامانم رو ديده

مهم اینه و از این دارن میسوزن دیکه هیچی مهم نیس برن ب جهنم

وزن اولیه:۹۴.۳۰۰🌱 هدف اول ۸۴ 🪴هدف دوم ۷۴🌲 هدف سوم ۶۵🍀وزن فعلی ۶۴.۸۵۰      باردار نیستم تیکر لاغری    شروع لاغری ۱۴۰۱.۷.۷                         💪💪💪🙋‍♀️

منم عمه هام  با ما سرسنگینن چون سر یه سری مسائل دارن از حسادت میسوزن و...ولی حق ندارن به مامانم بی احترامی کنن چون  اگه بخوان چرت و پرت بگن در مورد مامانم و باعث ناراحتیش بشن  من دیگه برام مهم نیس خواهرای بابامن  خیلی محترمانه و با ادب حالشونو میگیرم یه جوری که یادشون نره

یکی دو بارم اینکارو کردم، 

زندگی چون پیچکی است که انتهایش میرسد پیش خدا🥰🥰
منم یه عمه دارم که واقعا خدانشناسه واقعاا... درحدی که یه بار به ۴_۵ نفر سپرده بود که زن یکی از اقوام ...

اون عمه نیس هند جگرخواره

وزن اولیه:۹۴.۳۰۰🌱 هدف اول ۸۴ 🪴هدف دوم ۷۴🌲 هدف سوم ۶۵🍀وزن فعلی ۶۴.۸۵۰      باردار نیستم تیکر لاغری    شروع لاغری ۱۴۰۱.۷.۷                         💪💪💪🙋‍♀️

عمه هاي منم همينن دشمن جونمن همش دوس دارن بدبختي منو ببينن تو ازدواجم تو دانشگاه رفتنم تو همه چي خودشونو دخالت دادن و مامانمو كلي اذيت كردن الان ٦ ساله كامل قطع و رابطه ايم و آرامش برگشته به زندگيمون له له ميزنن بهشون نگاه كنيم و يه سلام كنيم و باز باهاشون ارتباط داشته باشيم ولي ديگه كور خوندن

مامان من بيش از حد سادس توروش حرف ميزنن سكوت ميكنه هزار بار با مامانم دعوام  شده كه چرا جواب ن ...

بالایی هم صبورررررررررررررر

2706