2733
2739

هر چی باهاش حرف میزنم انگار من دیوارم سه سالو نیمشه یعنی ابداااا به حرفم گوش نمی‌ده حتی میگی بیا لباستو بپوش نمیاد الانم سرماخورده خسته ام کرده 

بیرون میبرمش میگم هر وقت گفتم باید بیایی خونه میگه باشه ولی بعدش با جیغ میاد دیگه ابرو واسم نذاشته، تا حالا همش با عزیزم و جونم باهاش حرف زدم ولی انگار خیلی خودسر شده تو فامیل همه بهش میگن خیره سره دیگه دارم از آینده اش میترسم

امروز به حرفم باز گوش نکرد و جیغ زد منم زدم پست باسنش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب کردی گاهی چن تا درباسنی لازمه😒

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2728
با عرض معذرت از استاتر لطفا برا تاپیکام گزارش بزنید لایک‌کنید براتون صلوات میفرستم

نکن اینکارو عزیزم دقیقا دوساعت پیش من اینکارو کردم کاربریم به کل ترکید با شماره شوهرم اومدم😒

کاربری چهارممه😒                                                   خوبه چیزی به اسم"عمل زیبایی افزایش قد"وجود نداره وگرنه الان همه ی ایرانیا ۳ متر بودن😐

کمتر حرف بزن کمتر دستور بده کمتر امر و نهی کن 

هرچی میخوای بگی با صدای خیلی آروم بگو که مجبور شه دقت کنه

اگه وظیفه اش رو انجام نداد از چیزی که دلخواهشه محرومش کن ولی با نهایت مهربونی. تحت هیچ شرایطی مهر مادری رو ازش نگیر

اقتضای سنش اینه. باید مدارا کنی باهاش

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "
2738

دختر من موقع خونه اومدن کوچمون رو که میبینه دیگه به درو دیوار میزنه خودشو یکسره جیغ تا خود خونه ما هم آبرو نداریم . شب که میشه یکسره جیغ میزنه که شب نشه نخوابیم  جیغاش خیلی رو مخه

کریستین بوبن نویسنده مورد علاقه من تو کتاب دیوانه وار می‌گه هنر اصلی هنر فاصله هاست. زیاد نزدیک به هم می سوزیم. زیاد دور از هم یخ می زنیم. باید جای درست را پیدا کنیم و همان جا بمانیم.برای من عجیبه ما معتقدیم به دوری و دوستی ولی اصرار به ازدواج داریم. بله فرار از تنهایی نیاز به حس امنیت و یک رابطه جنسی مستمر و سالم و در نهایت فرزند آوری هست ولی باید به این جنبه هم فکر کرد که چقدر دوست داشتن واقعی را با عادت کردن به ف*اک دادیم؟ حسابش را کردیم که چقدر استعداد خصوصا زنان به تبع ازدواج از بین رفته؟ حسابش رو کردیم که چقدر آدم مهاجرت تحصیل تو بهترین دانشگاه ها شغل در یک شرکت بین المللی و یا دنبال کردن هنر و کار مورد علاقه رو گذاشتن پای این حضور همیشگی کنار هم ؟ پس اگه زندگی شما از عشق ناب به عادت رسیده اگه ازدواج شما چیزی شبیه به توقف پروژه توسعه فردی بوده اگر برای رشد یک نفر باید جای پایش روی شانهء له شده دیگری باشد اگر فارغ از فشار خانواده و دید جامعه و قانون آدم ثروتمند و قدرتمندی بودید انتخاب شما در این لحظه دیگه همسر شما نیست باید بگم چیزی شبیه به مرگ تدریجی رو تجربه می کنید. برای دوباره عاشق شدن و عاشق موندن تلاش کنید به طول زندگی فکر نکنید مهم نیست چند روز و چند سال کنار هم هستید به عرضش فکر کنید به اینکه از لحظه لحظه ی زندگی کنار هم لذت بردید یا نه برای من خیلی عجیبه آدم ها از خیانت می ترسند اما از عادت نمی ترسند آدم مگر چند بار زندگی می کنه که بیست سی چهل سال رو با کسی بگذرونه که لاجرم باید با اون باشه دوستش نداشته باشه و مثل یک کارمند مثل یک هم‌خانه باهاش ادامه بده.

عزیزم خودت داری میگی بچه سه سال و نیمه، بعد ازش توقع داری با صحبت کردن مثل آدم بزرگ‌ها قانع بشه و حرف گوش کنه؟ 

باید یه کم خلاقیت داشته باشی. 

وقتی میبریش بیرون نباید بگی هر وقت گفتم میریم خونه، باید یه چیزی بهش بگی که براش جذابیت داشته باشه به خاطر اون بیاد خونه. 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
دختر من موقع خونه اومدن کوچمون رو که میبینه دیگه به درو دیوار میزنه خودشو یکسره جیغ تا خود خونه ما ه ...

دقیقا پسر منم سه چنین سالشه همین کارو می‌کنه حتی موقعی که تو ماشینیم دوتا چهارراه بالاتری میبینه میگه نه نریم خونه دور بزنیم  آخرم مجبور میشیم چاره چیه

عزیزم خودت داری میگی بچه سه سال و نیمه، بعد ازش توقع داری با صحبت کردن مثل آدم بزرگ‌ها قانع بشه و حر ...

میگم بیا خونه شکلاتت بدم نمیاد یا میگم بریم کارتون بزارم جیغ میزنه نمیاد

من میگم خب دیگه پسرم ابرای سیاه اومدن شب شده الان دره پارکو میبندن بدو بریم خونه بهت سشواربدم موهاتو خوشگل کن بدون مخالفت میگه  چشم

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2706