2737
2734
عنوان

تب ویروسی چقدر طول میکشه

582 بازدید | 12 پست

تورو خدا الان سه روزه بچم نزدیک 39 الی40 درجه تب داره با پاشویهو سرم پایین میاد به زور 

بستریه

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
منم دخترم 5سالشه و 6روزه تب داره همه ازمایشاش نرمال بود دارم میمیرم از استرس تب رزیولا چیه؟؟ جدید ...

سلام خانم

میشه بگید تب بچه شما چقدر طول کشید؟چه علائمی داشت؟

بچه من هفت روزه تب داره

یارب نظر تو برنگردد

این همون امیکرونه من کلا تو این ۳_۴سال هیچ کرونا نگرفتیم چون خیلی رعایت میکردیم حتی سرماهم نخوردیم تا اینکه یمدت گفتن کرونا رفته همه ماسکارو در آوردن تجمعا زیاد شد هیچکس رعایت نکرد ما همچنان ماسک میزدیم ولی فایده نداره باید همه میزدن و متاسفانه مبتلا شدیم دوره اش ۵تا ۷ روزه دخترم ۲_۳روز تب داشت خودمم تا ۵_۶روز بیحالی بدی داشتم اما خداروشکر خوب شدیم ولی هنوز گاهی خیلی بیحال میشم تورو خدا رعایت کنید مردم ماسک بزنید بچه من چه گناهی کرده از دو سالگی داره ماسک میزنه به خاطر بی ملاحظگیه این مردم باید مریض بشیم

این همون امیکرونه من کلا تو این ۳_۴سال هیچ کرونا نگرفتیم چون خیلی رعایت میکردیم حتی سرماهم نخوردیم ت ...

سلام

پسر من ۹ ماهه هست امروز هفت روزه که تب داره ولی هیچ علائم دیگه ای نداره دوبار دکتر بردم میگن ویروسیه

آخه ۷ روز خیلی زیاده

یارب نظر تو برنگردد
سلام پسر من ۹ ماهه هست امروز هفت روزه که تب داره ولی هیچ علائم دیگه ای نداره دوبار دکتر بردم میگن و ...

آره بابا ۷ روز زیاده،شاید دندون داره در میاره ،آخه علایمی دیگه هم ویروس داره مثل سرفه گاهی آبریزش تورم گلو

آره بابا ۷ روز زیاده،شاید دندون داره در میاره ،آخه علایمی دیگه هم ویروس داره مثل سرفه گاهی آبریزش تو ...

هیچ علائمی نداره فقط بی قراره و تب داره و دوتا دندون همزمان در میاره

ولی این مدت برای دندون زیاده با تب ۳۹ درجه

یارب نظر تو برنگردد