1920
1924
عنوان

عادت میکنه آیاااا؟؟؟

348 بازدید | 32 پست

پسرمو میگم.

۴ سال و ۸ ماهشه.مهد کودک ثبت نامش کردم.روزای اول با کلی نق و نوقو ناز و ادا می رفت ولی متاسفانه روز به روز داره بدتر میشه😥

چکار کنم به نظرتون؟

درست میشه یعنی؟

کسی هست با بچش این مشکلو داشته باشه؟

طرف ما شب نیست🌸چخماق ها کنار فتیله بی طاقتند🌸خشم کوچه در دست توست🌸در لبان تو🌸شعر روشن صیقل میخورد🌸من تو را دوست میدارم و شب از ظلمت خود وحشت میکند.

امروز نزدیک بود خودمم گریه کنم بس که گریه کرد🤕

طرف ما شب نیست🌸چخماق ها کنار فتیله بی طاقتند🌸خشم کوچه در دست توست🌸در لبان تو🌸شعر روشن صیقل میخورد🌸من تو را دوست میدارم و شب از ظلمت خود وحشت میکند.

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1922

چرا  اخه؟؟؟ وابسته هست بهت؟؟؟دختر سه ساله من هر روز ۸بیداره که بره مهد...شوهرم میگه گناه داره نمیخاد بره اما دخترم گریه میکنه میخاد بره😕😕 

امان ازین بچه ها😑

الهی چون تو حاضری چه جویم؟و چون تو ناظری چه گویم؟الهی از من دعایی و از تو نگاهی💛خدایا مراقب عزیزانم باش
1911
عادت میکنه قطعا خیالت راحت

جدی عادت میکنه؟

امروز میخواستم انصراف بدم از ثبت نامش دیگه

جدی عادت میکنه؟ امروز میخواستم انصراف بدم از ثبت نامش دیگه

بله اصلا انصراف نده باید یه مقدار از وابستگیش کم بشه البته مطمئن شو که محیط مهدش خوبه و مربی کارکشته ای داره

عضو تاپیک لاغری بامداد خمار...گروه زرد وزن فعلی ۷۵  وزن هدف ۵۵  قد ۱۶۸   ...میخوام یه خانم خوش هیکل باشم😚🤗
چرا  اخه؟؟؟ وابسته هست بهت؟؟؟دختر سه ساله من هر روز ۸بیداره که بره مهد...شوهرم میگه گناه داره ن ...

خیلی به خودم وابسته است.بچه های اونجا رو میبینم که جقد شاد و سرحالن کلی غصه میخورم

1826
می ترسی نره مدرسه تو بدبختی نیفته بزار تا وقت داره بچه نفس بکشه  تو خونه ارامش داشته باشه

مشکل من اینه که دو تا پسر دارم و وقتی خونه ان کلی اذیت میکنن.

شیفت مخالف پسر بزرگم ثبت نامش کردم که هم یکم رفتار اجتماعی یاد بگیره و هم تنشای تو خونه کم بشه

يعني چي بچه گناه داره يا بزار راحت باشه مگه تو مهد چكارشون ميكنن ميرن خوش ميگذرونن با همسناشون بازي ميكنن اجتماعي ميشن كنارش چهارتا چيزم ياد ميگيرن الان مثل قديم نيست كه بچه ها خواهر و برادر زياد داشتن تو فاميل و همسايه پر بچه بود همبازي داشتن بچه من كه كلا تنهاست و عاشق مهدشه پنجشنبه جمعه ها به زور ميمونه خونه

من کوچیک بودن می فرستادنم مهد واقعا دوست نداشتم به زور می فرستادنم  هنوزم از مامان وبابام دلخور ...

از مربیا پرسیدم بعد از من شروع میکنه به بازی و سروصدا.

نمیدونم موقع رفتن چرا اینحوری میکنه

مشکل من اینه که دو تا پسر دارم و وقتی خونه ان کلی اذیت میکنن. شیفت مخالف پسر بزرگم ثبت نامش کردم که ...

نميدونم پسرت ديگه بزرگ شده اما از اول نرو بزارش بيا ساعتي ببر كم كم زياد كن عادت كنه به زور بزاري ممكنه زده بشه 

1918