2726
عنوان

ی لحظه بیاین لطفا

139 بازدید | 12 پست

سلام من پیش مادرشوهرم زندگی میکنیم شوهرم خیلی احترام مادرشوهرم داره از گل نازک تر بهش نمیگه همیشه مواظب رفتاراش هس ک یهو به مادرش بی احترامی نکنه یا از دستش ناراحت نشه ولی برا من هیچ ارزشی قائل نیس همیشه با لحنه تند باهام صحبت میکنه جلو دیگران ضایعم میکنه حتی چندین بارکتکم  زده اگه اسم خونواده اش بیارم بگم ازشون دل خورم از اونا طرفدار ی میکنه حتی بخاطرشون کتکم میزنه چندین بار جلو هم عروسم ضایعم کرده مثلا ی بار بهم گفت صورت ای بچو چرا نمیشوری ماچش ک میکنی صد من چرک میاد تو دهن ادم یا وقتی تو جمع حرف میزنی میگه کمتر چیلتو کج کن واقعا نمیددنم چی کار کنم باهاش فک میکنم چون دارم تحمل میکنم رفتاراش روز به روز داره بدتر میشه میخوام ترکش کنم به نظرتون کار درستی هس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کم محلی کن اصن انگار ن انگار که داره به شما توهین میکنه

این از ناراحتی شما خوشحال میشه

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
2728

اینکه احترام خونوادشو داره خووبه.

تو فقط محبت کن.

با لحن اروم توو خلوتتون بهش بگو ک از فلان رفتارش خوشت نمیاد.

جلو جم بیشتر محلش بزار...محبت کن جلو همه..

محبت محبت محبت

اخرین سنگر سکوت است

صلاح مملکت خویش خسروان دانند

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .

اول با محبت حرفاتو بهش بزن ، بگو که بهت احترام بذاره ، 

اگه نشد ، خیلی جدی باهاش صحبت کن 

اگه بازم نشد و شرایطشو داری جدا شو 

تو یه انسانی ، شوهرت باید به مادر بچه اش احترام بذاره

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩

توقع احترام داشتن ازهمسر کوچک ترین حق یه انسانه چه توجمع چه خلوت..واقعا متاسفم برای همسرتون ..باهاش صحبت کن ..بهش بگوکه از برخورداش ناراحت میشی ..بگو اگه منم مثل توباشم خوبه؟..

زیبایی چشم توآهوی فراوان دارد

شیوه رفتار خودت باهاش چطوره؟

توی جمع؟ توی خلوت؟

بهش احترام میزاری یا توام خواسته و ناخواسته ضایش میکنی؟ یا به خانوادش بی احترامی میکنی؟

اگر هیچکدوم اینها نیست اولین بارهایی که بهت بی احترامی کرده بهش اجازه دادی این کار وانجام بده.

باید یا با خودش صحبت کنی. در ارامش . یا بری پیش یه مشاور. نه به خانواده خودت و نه به خانواده همسرت چیزی در این باره نگو.

فقط اوضاع بدتر میشه. یه مشاور خوب میتونه بهتر راهنماییت کنه.

"ذره ای خودتان را به علت احساسی که دارید سرزنش نکنید! "