2733
2734
عنوان

پایه ی نگهدارنده ی گوشی رومیزی

1104 بازدید | 13 پست

سلام خوشگلا

من برای گوشیم توی محل کارم یه پایه ی نگهدارنده ی رومیزی میخوام بگیرم

توی دیجی کالا سرچ کردم و یه سری اطلاعات بدست آوردم

ولی یکم هنوز برام نامشخصه قابلیت و تفاوت هاشون

کسی از شما تجربه ی استفاده شو داره ؟؟؟؟

آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی

ازون مدل ها که شارژر وایرلس دارن نمیخوام چون قیمت شون بالاست 

خوندم بعضی شون درگاه یو اس بی دارن و پایه ی شارژ دارن و ...

میخوام یه چی باشه محکم گوشی رونگه داره و در دو حالت افقی و عمودی قابلیت نگهداری داشته باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره من یکی خریدم خیلی راضیم قسمت پایینش و قسمت پشتش قابل جابه جاییه و میشه به فرم های مختلف درش او ...

ممنون از پاسخت دوستم میشه عکسشو از نت برام بزاری و توضیح بدی چجوری ه ؟

قیمتش و کاراییشو میشه بگی 

محکمه برای نگهداری گوشی ؟

2731
ممنون از پاسخت دوستم میشه عکسشو از نت برام بزاری و توضیح بدی چجوری ه ؟ قیمتش و کاراییشو میشه بگی&nb ...

اره محکمه، من هم برا گوشی ازش استفاده میکنم هم تبلت، برا هر کدوم سایز پایشو تغییر میدم

35 خریدم الان نمی دونم چند شده ولی من راضی بودم خیلی

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
اره محکمه، من هم برا گوشی ازش استفاده میکنم هم تبلت، برا هر کدوم سایز پایشو تغییر میدم 35 خریدم الا ...

اولا ممنون از زحمت عکس می دونم دردسره و یک دنیا سپاس

دوم اینکه این به  گوشی جور خاصی متصل نیست پس بازمممکنه گوشی ازش جدا بشه و بیافته نه ؟

آخه من رومیزم خیلی شلوغه و گفتم ک دوبار گوشیم افتاده از روش یه چی میخوام متصل بشه و نگهش داره

2738
اولا ممنون از زحمت عکس می دونم دردسره و یک دنیا سپاس دوم اینکه این به  گوشی جور خاصی متصل ن ...

خواهش می کنم عزیزم

نه متصل نمیشه به گوشی، پایش فرو رفتی داره، گوشی که تو اون فرو رفتی قرار می گیره، خود به خود یا با تکون ها و ضربات کوچیک جدا نمیشه

مگه مثلا حواستون نباشه محکم دستتون بخوره به پایه، پایش بیفته

حالا مدل های متنوع پایه زیاده، ایشالا یه مناسبشو پیدا می کنین🌷

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
خواهش می کنم عزیزم نه متصل نمیشه به گوشی، پایش فرو رفتی داره، گوشی که تو اون فرو رفتی قرار می گیره، ...

ممنون خانوووم

اخه بعضیا شون سیم شارژ دارن یا درگاه usb 

بستگی به این داره که برای چه کاری میخواید از استند گوشی استفاده کنید. مثلا پایه گوشی برای فیلم دیدن با انواع دیگه ممکنه فرق داشته باشه.

چون گفتید برای محل کار احتمالا برای یادداشت برداشتن و مطالعه کردن نیاز دارید که باید متناسب با این کار مدل استند رو انتخاب کنید.