2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

برو کربلا و بیا بعد دیگه انشالله مشخص میشه الان هنو زوده 

برا منم دعا کن این ماه باردار بشم

برای امسال بچه دار شدنم یه صلوات بفرستین لطفا یه بچه سالم و صالح و خوشگل ممنون😘          🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹
2720

شاید اره شایدم نه

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
2714
بروی چشم خودمم شش ساله جیگرم خون شده

من که تازه پنچ ماه تو اقدامم جیگرم خونه بمیرم برای دل تو انشالله حاجتو از امام حسین میگیری برمیگردی

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخه اگه حاملم چون اولی سقط کردم نمیحام اتفاقی بیفته

منم پارسال دقیقا همین  موقع میخواستم برم کربلا و موعدمم بود . چون نمیدونستم باردارم یا نه نرفتم...  بعد هم بی بی چک زدم هاله انداخت و باردار بودم

اگه مطمین نیستی به نظرم نرو

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
من که تازه پنچ ماه تو اقدامم جیگرم خونه بمیرم برای دل تو انشالله حاجتو از امام حسین میگیری برمیگردی

ایشالا انتظارش سخته حرف مردمم دیگه بدتر میخام برم بچمو بگیرم و برگردم ایشالا

وای دلم پر میزنه برم بچمو ازش بگیرم 

من یال قبلش رفتم گرفتم🤗اما احتیاط کن به نطرم یه ازمایش بده ممکنه نشون بده

اخه اگه حاملم چون اولی سقط کردم نمیحام اتفاقی بیفته

بنظر من محض احتیاط برو آز بده اگه نشون داد که نرو اگه نشون نداد رفتی بازم احتیاط کن خیلی خسته نکن خودتو و آروم راه برو که اگه باشی اتفاقی پیش نیاد

برای امسال بچه دار شدنم یه صلوات بفرستین لطفا یه بچه سالم و صالح و خوشگل ممنون😘          🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹