2726
عنوان

موخوره دارم نمیدونم چ کنم 😣😣

292 بازدید | 34 پست

دلم برا موهام تنگ شده. موهام بلنده تا کمرمه. موخره گرفتم کوتاه میکنم بازم میزنه. از ته موهام نیست تا وسط موهام تیکه تیکه خورد خورد موخورست نمیدونم چجوری ازبین ببرمشون...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سرکه بزن بهشون اگ خوب نشد کوتاه کن 

مویه بلند اینجوریه دیه باید ببافی مدام تا موخوره نزنه سرم مو بزنی وز نشه با شونه چوبی شونه کنی

میشه بعده اینکه لایکم کردی یه صلوات واسه حاجت دلم بفرسی❤❤

حنا تاثیری نداره من زدم

موهامم کوتاه کردم باز موخوره اومد

دیگه کاری ندارم همینجوی هم رشد میکنه

واس دخترخالمم پر موخورست ولی انقد زیاده رشدش

😔نوش جانش بشود هرکه حرم رفت حسین؛؛؛؛من به جا ماندن از این قافله عادت کردم😢                                                                                                                                                                                        آقا جان گدانمیخواهی؟دختر بی وفا نمیخواهی؟😔         کاش میشد ز من سوال کنی؛دخترم کربلانمیخواهی؟😢                                                                                                امسال دلم خیلی پره آقا....همه دارن میرن،،دارن میان پیشت،،چجوری طاقت بیارم و دلم نگیره؟       یعنی میان اینهمه زائر اضافی ام؟!😢.                     آقا چطوری دووم بیارم تا اربعین بعد....خدایا چرا قسمتم نکردی؟خدایا تو که داری میبینی دلم تو چه حالیه؟خدایا تو که بغضمو میبینی...چجوری ببینم همه میرن ولی من...😢.       
عزیزم منم همش میبافم پس چرا موخوره دارن موهام؟    

بنظر من همش از هوا هست الان همه موها موخوره همه پوستها داغون و خشک انگار مدام مواد سمی رو تنمون میریزن هرچقدر به مو میرسیم باز داغونه 

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
عزیزم منم همش میبافم پس چرا موخوره دارن موهام؟    

منظورش اینکه موی بلند و ببفای کم تر اسیب میبینه. موخوره نمیزنه. منم موهامو میبافم. ولی هرچقد مراقب کنی بعد چن سال ی قیچی نخوره موخوره میزنه 😕

2706